Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/293 anonim ***** válasza:
Pofátlan módon friss hirdetésük is van a jófogáson, a link a boltjukra mutat. 199.900,- két év gari a hirdetés szövege. Ja és karácsony előtti átvételt 100% rá írja.
2020. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/293 A kérdező kommentje:

Néhány napja google-nek fizetett google hírdetést is elindítottak szintén a Ps5 géppel.


Ja és nem árt ha a feljelentésnel a supportos hölgyet is megemlítitek a rendőröknek. Lehet hogy nem tud az egészről de az is lehet hogy szerves része az egésznek. Majd ők kiderítik.

2020. dec. 14. 17:10
 163/293 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes hogy a jófogáson már nem katalógus hanem igazi Ps5ről van kép. Vagy legalább is a dobozáról.


[link]

2020. dec. 14. 17:27
 164/293 Kace__ ***** válasza:
56%
nekem válaszoltak e-mailben, miszerint igen, ezen a héten kerülnek átadásra a konzolok a GLS-nek. az, hogy jófogáson is hirdet az illető, simán lehet hogy csak a webshopot szeretné népszerűsíteni. elképzelhető, hogy mivel sok ember visszamondta a rendelését, ezért megmaradt egy csomó gép amit el akarnak adni. egyébként az ár egyezik a webshopon és a jófogáson is.
2020. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/293 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek én erre a kiszállításra. Én egy hónappal ezelőtt fizettem ki a gépet és eddig semmilyen infót nem kaptam hogy mi lesz. 2 hete már hogy vissza kértem a pénzem infó hiány miatt mint sokan mások. Azóta sem kaptam se pénzt se gépet. Biztos vagyok benne hogy sokan vissza mondták csak az a gond hogy eddig még senki sem látott vissza egy fillért sem. Olyan gépeket akar ismét eladni amiket már sokan kifizettek!!! Tehát 2x fogja eladni már ha egyáltalán van gépük. Mert ezt eddig semmivel sem tudták igazolni.

Őszintén szólva HA igaz az hogy van gépük akkor nagyon jó lenne ha nem adná el másnak az általam már kifizetett gépet. A pénzem meg náluk van és nem tartom valószínűnek hogy vissza kapom.

2020. dec. 14. 18:35
 166/293 anonim ***** válasza:
100%

164-es te a fizetett emberük vagy??

Komolyan gondolod,hogy egy normális cégnél,akinek állítólag sok konzolja van eladásra, az a jófogáson kell, hogy hirdessen???

Ha kapott volna bárki bármit,(hisz egy PS4et, egy sima telefont nem tudnak kiszállítani,amit bárhol kaphatsz) az üzletnek menne már a híre,a honlap alapján is.

Plusz miért lett visszamondva az emag szerződésük, miért nem lett megkötve az eshop 6ker.es atvevohelyel a szerződés?

De sorolhatnám,hogy otthoni munkavégzésre keres nettó 120-ert telefonos kisegítőt,nem tart fent egy irodát (pedig ingatlanok is vannak náluk..)

Miért nem tud utalni a mai világban a pénzügyes,a karantén miatt?

A pénzügyi és egyébkérdésre miért nem adnak ki tájékoztatást? ( Raktárban van zárva, mossák a vírus miatt, pénzügyi zárás,betegség, stb)

Mi kell még,hogy egy 8 hónapos cég két hónapos honlappal esetén,ne legyen ez egyértelmű. Átverés!!!!

2020. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/293 anonim ***** válasza:
164 es ne várjál semmilyen gépet mert ma délelőtt írt vissza a hölgy hogy korona vírus miatt jövő héten adják csak át a holmikat a futárcégnek pedig csak hétfő van még érted,de azt mondja hogy jövő hét hagyjuk már na.Utána meg utána hét és így tovább
2020. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/293 anonim válasza:
Csak annyit, hogy szerintem átverés az egész. Ismerem a helyet, ahová be lett jelentve a cég. Valószínű ukránok szervezték az egészet. Ne legyen igazam!
2020. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/293 Cucmak ***** válasza:

Srácok!


Azonnal büntető feljelentés! Nem vicc! Emberek pénzével, életével szórakoznak ezek a becstelen gazemberek, azzal a "kedves" nővel együtt!


Szégyellem, hogy én is egy megyében születtem ezekkel!


Le kell gyorsan kapcsoltatni az oldalt, mielőtt még átvernek ki tudja mennyi embert!


1. Még amikor lehetett rendelni utánvéttel (nov18-i), akkor rendeltem digitálist, meg standardat is. PS5.

Plusz más néven még egyet. Már akkor kamuszagú volt, hiszen sehol nem lehetett kapni, és új cég volt...stb.


Akkor hívtak is, meg küldtek emailt, hogy márpedig fizessem ki az egészet. (persze nagyon szépen, kedvesen kérve).



2. Nem fizettem. Azon gondolkodtam, hogy előleget fizetek nekik, elégedjenek meg ennyivel. De google maps-on megnéztem a bp-i átvevő helyet. Hát... Inkább elengedtem, még ezt is.


3. Akkor nov végére ígérték, vagy dec. elejére kb. Erre nem emlékszem, mert nincs nyoma.


4. Megrendeltem emagon is, ott is utánvéttel. De arra még emailt sem küldtek, hogy fizessek, vagy mi. Csak az Emagos rendelési levél.


Ha valaki tényleg rendelkezne ps5-el, akkor írna a kedves ügyfelének, hogy vagy mikor szállítja, vagy fizessek.

nyilván adataim már megvoltak, látták, hogy nem vagyok bepalizható újra.

Így email sem jött több.


5. Azon lettem figyelmes, hogy ma (dec.14.)xbox series x (olcsóbban!!, mint bárhol máshol, és egyébként sehol nem kapható az se 2 héten belül) lehet venni, na kitől? Hát a mobilkonzoltól. És még mit? Persze újra ps5-öt, garantáltan karácsonyra... hát persze! Amit nekem már meg kellett kapjak!


6. Se gls-el, se a pdomaniczky címen egy áruátvétel nem volt!! 1 hónapja működő áruháznak napi 10 kellene minimum lennie. Mobiltelefonokat áruló üzletnél.


7. Rákerestem google- Rátaláltam erre a topikra. Aztán láttam mi a helyzet!

Csoportos csalás!

Ráadásul nagyon profi, és egyben intelligens a főszervező(k).


----------------------------------


1. A weboldal nagyon profi, bár vannak gyenge pontjai, amik nekem és gyanakvóbb típusú vásárlóknak szemet szúr! De nem vetem el elsőre még én sem emiatt. (Kezdő cég... ok. volt már ilyen.) Lehet utánvéttel fizetni. (ok... most már nem lehet kb. 2 hete, de...) Az, hogy komoly telefonokat árult, ezzel a gyanút eloszlatta.


2. Az emberünk, anonim "néven" írogat nagyon meggyőző támogató hozzászólásokat. Egyenesen zseniális azzal, hogy szinten mindig beleszövi, hogy neki is "gyanús volt.", de persze visszakapta a pénzt. :)


3. karácsony előttre időzített, mint a tavalyi csaló (akiről 2 órája nem tudtam, hogy volt), és ráment az átlagemberek leggyengébb pontjára, hogy szeretetből szeretnének normál áron adni nagyon jó ajándékokat maguknak/másoknak. Ezt nem szabad nyáron csinálni, mert akkor 20 millió bevétel van, költség mondjuk 5 millió. Nagy kockázat, kis lé.

Karácsony előtt kell. Ha már nagy a kockázat, akkor legyen 100 milla bevétel. 10 milla költség mellett (hirdetés, emag szerződés, weblap, google hirdetés... bár azt havonta kell fizetnie (ha már fizetett mondjuk 50k-t már), emagnak meg lehet csak jutalékot eladás után.)


4. Egy ember nem volt, aki rendelt tőlük, és megkapta az árut! nincs ennek nyoma sehol. nemhogy ps5-öt, de egy szaros iphone 9-est sem, vagy mi a szart, amit árulnak!

Ha ezt ki tudta bekkelni, ez az ember "zseniális"!

Nyilván, a kamionokat mindig mossák. A karácsonyban nagy a hajrá. A koronavírust bárki elkaphatja, főnök, telefonos hölgy...stb. Mindig van mire hivatkozni!


5. Erre a csaló gazember bagázsra rájátszott, segítette a covid. Segítette, hogy a ps5 és series x nem kapható, vagy ha igen, sokkal drágábban! Emberek meg szép karácsonyt szeretnének, korrekt áron!


És ezeket verte át, és veri át még mindig!


Azonnal jelentsétek fel őket, és állítsátok le a honlapjukat!


Ezzel segítitek, hogy még több ember pénzét elcsalják!

2020. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/293 Kace__ ***** válasza:
84%
okés, lehet hogy én vagyok a túlságosan optimista. viszont felesleges egymásra mutogatni, hogy ki kinek a fizetett embere.. én is csak a gépemet szeretném mint mindenki más. 18-án elmegyek a podmaniczky átvevő helyre, hogyha addig nem hozzák házhoz. utána még van pár nap karácsonyig, ha addig sem történik semmi, akkor javaslom fogjunk össze valahogy és úgy intézkedjünk. eredetileg is karácsony előttig garatnáltál a szállítást, addig még van egy kis idő. egyébként itt is és más kérdésnél is tőbb kommentelő írta, hogy vagy telefont rendelt tőlük, amit meg is kaptak ( https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt.. vagy visszakérték a pénzüket amihez szintén napokon belül hozzájutottak. egyébként meg az emag még mindig a partnereik között listázza őket, legalábbis akkor amikor én ma utoljára néztem. esetleg a supportos hölgytől lehetne elkérni a főnöke bármilyen elérhetőségét és nála érdeklődni. segítsünk egymásnak, gyűjtsük az infót.
2020. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!