Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/293 Nikuska43364 válasza:

Sziasztok!


Mi is pár hete rendeltük meg a párommal a ps5-öt az oldalról. Pár nap után csak elbizonytalanodtunk (főleg az itt olvasottak miatt :D ), ezért kértünk számlát a fizetésünkről, kaptunk is azonnal előleg számlát tőlük, ami teljesen hitelesnek tűnik. Olyan, amilyet kapni szoktunk általában más weboldalakról. Amiatt bizonytalanok vagyunk, hogy ugye ezen a héten mégsem postázzák - covidra fogva - a terméket, csak majd jövőhéten. Hát majd meglátjuk.


Annyit még hozzátennék, hogy ha jobban utánaolvastok az elállási jognak, abban az van, hogy 30 napod van visszakérni a pénzed (amit aztán 14 napon belül vissza kell utalnia a cégnek), miután kézbe kapod a terméket. Ha pedig kézhez sem kapod még, bármikor visszakérheted a pénzed! Aki bizonytalan, kérje vissza a pénzét. Nem egy olyan termékről van szó, amiből össz-vissz pár darabot gyártanak le az életben. Lesz még sok-sok, hosszú éveken át be lehet majd biztonsággal szerezni ezt a konzolt. :)

2020. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/293 Nikuska43364 válasza:

[link]

14 nap* - elnézést.

2020. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/293 A kérdező kommentje:
Na igen. Csak az a baj hogy ezt a céget nem érdeklik a jogok. Nekem a mai nap jár le a 14 napom és eddig még egy forint se jött vissza. Valakinek már napokkal ezelőtt letelt a 14 nap és még mindig nem kapott vissza semmit.
2020. dec. 16. 11:37
 204/293 Nikuska43364 válasza:

Ezt sajnálom... Lehet naív vagyok, de hátha most a karácsony előtti nagy felhajtás van hatással az utalásokra is. Nem tudom sajnos :(


Esetleg van itt még olyan, aki kért ilyen előleg számlát, hogy picit jobban biztonságban érezze magát? Van ennek bármi létjogosultsága ebben a helyzetben?

2020. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/293 anonim válasza:
Írj nekik emailt lehet tényleg a karácsonyi felhajtás miatt van.
2020. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/293 uphigh ***** válasza:

Aki bankkártyával fizetett az azonnal indítsa el a pénz visszahívását (chargeback) a bankjánál. Ez az utolsó lehetőség, egyéb esetben sajnos szinte 0 esély van arra, hogy visszakapja a pénzét.


A feljelentésnek a tavalyi, mobilexpo-s esetből kiindulva sajnos semmi érdemleges eredménye nem lesz, onnan pénzt már remélni nem lehet.

2020. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/293 anonim válasza:

nincs semmi karácsonyi felhajtás.

simplepay azért tűnt el mert azon keresztül vissza tudod kérni a pénzt. Utalásnál esélytelen. Mobilexpo-s károsultak se kaptak vissza 1 forintot se tavaly december óta(több száz feljelentő). Ti sem fogtok, mert ebben az országban ezt meg lehet csinálni. Kellemes Karácsonyt!

2020. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/293 Nikuska43364 válasza:

Kedves 207-es!


Teljesen megértem, amit mondasz és a felháborodásodat is. Gondolom volt már rossz tapasztalatod, azért is írsz ide.


De azért ne írj olyat, hogy nincs semmilyen karácsonyi felhajtás. A legtöbb webshop kiírja, hogy hosszabb szállítási idő van, vagy pl. a bankok közti utalás is hosszabb.. (oké, hogy mondjuk otp-s meg otp-s számla között gyors, de tudjuk jól, hogy különböző bankok között nem olyan egyszerű ez - ezt bárki meg tudja erősíteni, aki ilyen területen dolgozik.). Mindenki tapasztalhatja - hiszen jövőhéten karácsony van -, hogy igenis van felhajtás. (Utolsó pillanatra hagyják az emberek a vásárlást, és a többség online intézni, mert nincs ideje a városban mászkálni. A webshopok és a csomagküldő cégek belefulladnak a munkába perpillanat...)


- Fejtsd ki a véleményedet, én például hálás vagyok minden tapasztalatért, de azért maradjunk a realitásnál.

2020. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/293 anonim válasza:
81%
Nem is értem, hogy a 21. században, hogyan tudnak az emberek még mindig bedőlni az ilyen kamu oldalaknak. Kb minden évben egy tucatszor hallani ilyen híreket, hogy egy noname pár hete létező weboldal, hogyan húzza le az embereket, de úgy látom, hogy semmiből nem fognak tanulni. Nem tudom sajnálni azokat akik így jártak.
2020. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/293 A kérdező kommentje:

Realitás?


A webshop oldalán 2 féle átvételi lehetőség van.


1. Személyes átvétel egy csomag átvevő/adó cégnél.


2. GLS futár szolgálat.


Mind a két cég meg lett kérdezve és még eddig egyetlen darab csomagot sem adtak át nekik vagy szállítottak ki. Nem tudnak róluk semmit. Ami azt jelenti hogy a cég több hónapos működése óta egyetlen darab terméket sem adott el. Egy webshopnak nincs egyetlen eladása sem? Ezt szerinted normális?

2020. dec. 16. 13:10
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!