Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer laptopból csak olyat...

Gamer laptopból csak olyat éri meg venni, amiben van SSD?

Figyelt kérdés
Valahol mintha ilyesmit olvastam volna. Két laptopot néztem ki, olyan árkategóriából, amit még megengedhetek magamnak. Egyik 799 euro SSD-vel, másik 809 euro SSD nélkül. Viszont utóbbinak magasabb az értékelési rátája. Ez lényeges, hogy legyen benne?
2017. márc. 21. 20:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Ezt a kettőt néztem ki amúgy:


[link]


[link]


Akkor valószínű a második lesz, bár az kevésbé márkás.

2017. márc. 22. 13:14
 12/27 anonim ***** válasza:
Sikerült a két legrosszabbat kiválasztani... Keress inkább egy Asus N551-et i5-tel és 960M-mel, kifutó típus, de ezerszer jobb, mint ezek a vackok. Az elégtelen hűtés miatti túlmelegedés során félgőzre kapcsol bennük a hardver, szóval olyan, mintha egy fele ilyen erős géped lenne. Az igénytelen műanyag házakról ne is beszéljünk.
2017. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ezeknél drágábbat nem igazán akarok. Amúgy nekem az elég, ha 2015 előtti játékokkal tudok játszani. A dolog alapja amúgy: Jelenleg egy emachines laptopom van, több, mint hét éve vettem, akkori legolcsóbbként a Media Marktban, úgy 300€-ért. Szerintem nem sokáig bírja már, gyakran kikapcsol, belassul, meg ilyenek. És ha veszek egy új laptopot, akkor ezúttal nyilván nem a legolcsóbb kategóriából választok. És úgy vagyok vele, hogy akkor már miért ne olyat vegyek, ami, amellett, hogy gyorsabb és többet tud, játékra is alkalmasabb.
2017. márc. 22. 20:47
 14/27 A kérdező kommentje:

Egy mondat lemaradt a végéről:


De ugyebár csak addig akarok nyújtózkodni, ameddig a takaróm ér, az említett, nekem ideális árkategóriát is csak részletfizetéssel tudom perkálni.

2017. márc. 22. 20:50
 15/27 anonim ***** válasza:
Media Marktban nem veszünk számítógépet (meg úgy alapból semmit). Egyrészt nem értenek hozzá, másrészt sokkal drágább, mint bárhol máshol.
2017. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15: Csak máshol nem biztos, hogy van részletfizetés, vagy ha igen, gamer laptop nincs. De hogy érted azt, hogy nem értenek hozzá. Téves infót adnak a leírásban?
2017. márc. 24. 08:56
 17/27 Racsni01 válasza:

Teljes mértékben egyet értek az előttem válaszolóval.

A legultolsó utáni esetben SEM vennék a MediaMarktban semmit. Túlárazott termékek egy felkapott boltban.

2017. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Racsni01 válasza:

[link]

Ez se a legolcsóbb hely ahol meg tudod venni de van részletfizetés :D

2017. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18: Hollandban élek, nem biztos, hogy magyar shop ad így részletfizut. De meghesszelem, kösz!
2017. márc. 24. 11:26
 20/27 anonim ***** válasza:

"De hogy érted azt, hogy nem értenek hozzá. Téves infót adnak a leírásban?"

Akár még az is lehet. Egy olyan üzletben, ahol gyakorlatilag minden műszaki jellegű dolgot árulnak, képtelenség, hogy minden árujukkal képben legyenek.

2017. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!