Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy számítógépem (ami elég gyenge), szóval nem elsődleges használatra kellene. Csak a kényelem miatt akarnám venni, hogy mondjuk ne csak a szombámban tudjak 'gépezni'. Telefonom ugyan nagyon jó, de mégis telefon. Ezen nem futnak el a gépes játékok.


Olyan laptop kéne, ami elviszi min. Beállításokon a Minecraftot, a Star Stable Online-t viszont mindenképp vigye! Lehessen rajta böngészni akadásmentesen.


Azt olvastam 100k alatt nem igazán lehet jó laptopot kapni. Valami nagyon jó ár-érték arányút tudtok írni?



2019. nov. 9. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Asus x541 UV Notebook Garancia 2020 Március 95 000 Ft

[link]

2019. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a sajátom ajánlom, de privátban ha írsz segítek választani. Dell e7450, 2015-ben fél milliós gép volt, én áprilisban vettem 90k-ért. Elég vékony, és nagyon masszív gép, iszonyat gyors, és elég erős is, nem játékra van kitalálva (nincs benne videó kártya), de pl dirt rallyt is elviszi alacwsony beállításokon, minecraft valószínűleg jóval nagyobbon menne mint az alacsony, nem játszok vele.

Újonnan meg ne vegyél, nem éri meg, enyémre is van garancia, hiába használt.

2019. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Acer Predator Helios 500 :)
2019. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!