Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Milyen laptopot vegyek?

Van egy számítógépem (ami elég gyenge), szóval nem elsődleges használatra kellene. Csak a kényelem miatt akarnám venni, hogy mondjuk ne csak a szombámban tudjak 'gépezni'. Telefonom ugyan nagyon jó, de mégis telefon. Ezen nem futnak el a gépes játékok.

Olyan laptop kéne, ami elviszi min. Beállításokon a Minecraftot, a Star Stable Online-t viszont mindenképp vigye! Lehessen rajta böngészni akadásmentesen.

Azt olvastam 100k alatt nem igazán lehet jó laptopot kapni. Valami nagyon jó ár-érték arányút tudtok írni?

Keress kérdéseket hasonló témában: laptop

nov. 9. 13:40  Privát üzenet  

A válaszok

Asus x541 UV Notebook Garancia 2020 Március 95 000 Ft

[link]

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 9. 13:53 Privát üzenet

Én a sajátom ajánlom, de privátban ha írsz segítek választani. Dell e7450, 2015-ben fél milliós gép volt, én áprilisban vettem 90k-ért. Elég vékony, és nagyon masszív gép, iszonyat gyors, és elég erős is, nem játékra van kitalálva (nincs benne videó kártya), de pl dirt rallyt is elviszi alacwsony beállításokon, minecraft valószínűleg jóval nagyobbon menne mint az alacsony, nem játszok vele.

Újonnan meg ne vegyél, nem éri meg, enyémre is van garancia, hiába használt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 9. 16:57 Privát üzenet
Acer Predator Helios 500 :)

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 9. 17:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen laptopot vegyek?
Érdemes a laptopot fejleszteni vagy vegyek inkább újabbat?
Milyen laptopot vegyek?
Milyen laptopot vegyek munkára?
Milyen laptopot vegyek?
Milyen laptopot, vagy notebook-ot vegyek? Többi lent

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!