Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor rossz a videokártya...

Mikor rossz a videokártya hűtőpaszta? (túlmelegszik)

Figyelt kérdés

Kiszedtem és látom, hogy olyan gyurma állagú. az utóbbi 1-3 hónapban nem volt gond játékoknál. Ma meg tegnap viszont igen, fekete lett a képernyő de hang volt, és bármilyen bill. kombót nyomtam nem volt kép csak az újraindítás segített. Ezt előző nyáron is csinálta, aztán egy ideig nem volt ilyen.

Milyen hűtőpasztát vegyek? látom 500-ért is meg 2000Ft-ért is. Megoldhatja a gondot az újrapasztázás?



2020. márc. 15. 14:55
 1/4 hypno ***** válasza:

Ha gyurma állagú, akkor még jó.


Ha olcsó és vállalható pasztát akarsz, akkor vegyél Arctic MX-4 vagy MX-2 típusút.

2020. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az lehet, hogy kevés? Amikor szétszedtem, akkor középen a fém lapon szinte semmi nem volt, az ujjammal el tudtam kenni, és ami anno szétfolyt oldalra azt kapartam vissza.
2020. márc. 15. 15:11
 3/4 hypno ***** válasza:
Használt pasztát nem szoktunk visszakenni. Szóval írhattam volna úgy is, hogy a gyurma állagú még jó volt.
2020. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem az általad említett MX-2 pasztát és azt raktam rá. Játéknál megint kikapcs. Kicsit több pasztát tettem rá de úgy látom így is simán felmegy 100 C fokra, mi a fene a baja?
2020. márc. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!