Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom hogyan állítsam...

Nem tudom hogyan állítsam vissza a videókártáymat elsődlegesre és az NVIDIA vezérlőpultot sem tudom megnyitni, hogy ott beállítsam. Azt az üzenetet dobja fel, hogy "Jelenleg nem csatlakozik megjelenítő az NVIDIA GPU-hoz". Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
Már próbáltam az eszközkezelőn letiltani a gyengébbiket hátha, de attól még nem állt vissza. Bekapcsoltam a gépem és elkezdtem volna játszani mikor szembesültem vele, hogy annyira laggolok amennyire csak lehet ezelőtt még nem volt ilyen velem. Először nem tudtam miért aztán rájöttem, hogy azért, mert nem a nagy teljesítményű kártyám az elsődleges. Nem tudom mit tudnék csinálni, nem nagyon vagyok otthon a témában.

#számítógép #hardver #NVIDIA #nagy teljesítményű GPU #enrgiatakarékos GPU
2020. márc. 17. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb egér az asztalon,képernyő beállítások ,azon belül grafikai beállítások.Itt semminek nem kéne ,hogy legyen,csak a klasszikus alkalmazások feliratnak és alatta a Tallózásnak,ha van,akkor csináld ezt.

[link]

2020. márc. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!