Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melegszik a proci új hűtővel...

Melegszik a proci új hűtővel és pasztával de miért?

Figyelt kérdés
Adott egy i5 760-as proci egy ID-Cooling Se-213v2 hűtővel. Alapjáraton is 60 fok körül mozog a hőmérséklete Heaven benchmark-ban 92-ig elment kb. 1 perc után. Egyből kiléptem belőle majd visszállt 60 fokra. Új hűtő van rajta illetve CoolerMaster paszta.

2020. ápr. 4. 13:32
1 2 3 4
 11/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#9 :D

hat azert ne rengeteget kenj

hutokhoz is turhetot adnak ha adnak

Elvileg az sem kell rossz legyen szerintem ha normalisan tetted voln ra azzal is hasonlo lenne a helyzet


de ha most minden okes akkor hasznald ne pasztazgasd

2020. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem tartott sokáig a boldogság. 90-ig nem is de mondjuk 10 perc War Thundet teljesen felnyomott grafikánál belenyalt a 74-be. Intel weboldalánál 72-ig írja, hogy az a maximum.
2020. ápr. 4. 16:07
 13/37 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon rosszul van fent a hűtő vagy sok a paszta

pasztát vékonyan kend el a proci kupakján egy műanyag lappal én nagyon régóta így csinálom

próbáld meg keresztbe egyenletesen lefogatni a hűtőt

nekem az i5 760 1.276v tudta a 4,0 ghz et 24/7 be 80 fok fölé nem ment a hőmérséklet 100% venti fordulaton scythe ninja 3 el

2020. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Ezt a hűtőt is leszedni meg feltenni egy élmény.... nah mindegy. Hűtő tuti, hogy jól van fent. Ennyi pasztát raktam: [link]
2020. ápr. 4. 17:11
 15/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem is figyeltem szoval volt egy hutod elotte ami lenyegeben ugyan ilyen volt a gyakorlatban


biztos a cpu huto a gond?

mertt legtobbszor a tapegyseg es a gephaz a hibak forrasa


a cpu huto "elegtelenseg" nagyon ritkan, igazabol minden egyszeru huto is alaporajelekheez tulmeretezett borda es venti teren is


bar pontosan az adottakat meg nem nezttem meg milyenek

de nagyobb a borda? Venti legaramlasa nagyobb?

2020. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
alaplap BIOS verzioja legfrissebb?
2020. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Egrisebb BIOS. Ez sokkal nagyobb, mint a gyári intel hűtő. Ennek a légáramlása: 56 CFM
2020. ápr. 4. 17:55
 18/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem tunik valami nagynak az ID


i3 gyari hutoje kicsit alacsonyabb ha jol latom mint i5 e (530/760) persze TDP je is alacsonyabb igy ha igy van akkor jogos

2020. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


ebbe akadtam


jol ertem neki az alaplapon fizikai kapcsolok vannak arra hogy tulfeszultseget adjanak vagy ne? Hat ez erdekes

2020. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
vagyis ha neked is vannak akkor kapcsold le oket (ha be vannak)
2020. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!