Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges OC-zni az i7-9700K-...

Xierah kérdése:

Lehetséges OC-zni az i7-9700K-t egy MSI Z390-A PRO alaplappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most raktam össze egy gépet, és a processzort maximum 4.6 GHz-ig szeretném OC-zni, ha egyáltalán lehetséges. Ha nem, de lehetséges, mennyi a max?

Azt tudom, hogy a 9600k-t 5.0 Ghz-ig lehet húzni, de sajnos nem találtam infót, hogy a 9700k-val lehetséges-e, de lehet csak én vagyok hülye.

A procihűtő egy be quiet! Dark Rock Pro 4.


Itt az alaplap: [link]


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2020. ápr. 11. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Max turbo 4,9 GHZ, szóval az 5GHZ lazán elérhető.

Aztán hogy-e fölé mennyivel tudsz menni az függ attól hogy gyárilag mennyire jól sikerült a CPU, meg egy csomó másik tényezőtől.

Szóval csak szép lassan érdemes, folyamatosan tesztelni, lehetőleg Prime 95-el.

2020. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én folyamatosan 4.5-4.8 Ghz-n szeretném használni játékoknál, és nem bízom ebben a 40K Ft-os alsó-közép kategóriás lapban. Szerintetek egy Rog Strix Z390-H Gaming lappal tudnám folyamatosan használni?

Nem annyira vagyok képben ezekkel, csak ki akarom hozni belőle a maxot, és ha inkább mindent megkérdezek itt. Előző kommentelőnek köszönöm a választ! :)

2020. ápr. 11. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!