Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hővezető paszta el tud avulni?

A hővezető paszta el tud avulni?

Figyelt kérdés
Leszedtem a processzorom, mert elég hangos a hűtése és akarok egy újat venni (végül azt nem sikerült beszerezni) de akkor már kitisztítottam rendesen meg a hővezető pasztát is lekapartam róla és jobb híján fogkrémmel helyettesítettem arra a pár napra amíg megérkezik az új hűtőm, most egy netes stressz tesztet csinálok már 1 órája és sokkal kevésbé melegszik a gépem mint a szétszedés előtt. Por volt de azért nem vészesen, mert szoktam porszívóval kiszívni. Létezik, hogy az eredeti hővezető paszta ami 7 évvel ezelőtt került fel már inkább szigetelt minthogy vezette volna a hőt?

2020. júl. 12. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"mit kenjek rá? Egyszer az a bajod, hogy nem tudom hogy újra kell pár évente pasztázni utána meg az a bajod, hogy nem rakom vissza a keményt vagy paszta nélkül a hűtőt?"


He?

Gondolom te vagy az egyik unatkozó kisgyerek aki több fiókról nyomja a lepontozásokat a napokban az értelmes válaszokra.

Büszke lehetsz magadra, biztos anyukád is az lehet.

2020. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10


linkeltem de te magad is utána nézhetsz hacsak nem write only módban vagy és láthatod, hogy elég sokan olyanok akik nálad lényegesen jobban értenek hozzá simán kipróbálták és nem okozott náluk se semmi problémát. (nyilván hosszú távon kár ezt erőltetni, hogy spóroljon az ember egy ezrest de pár napig megteszi és nem csak azért, mert futóbolondok írták hanem azért mert jó páran letesztelték)

2020. júl. 12. 15:44
 13/17 A kérdező kommentje:
11 a te kivételeddel mindenkit felpontoztam aki érdemben válaszolt.
2020. júl. 12. 15:45
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem hogy elavul. Mikor én 7 év után leszedtem a hűtőt azzal szembesültem hogy konkrétan elpárolgott vagy én nem tudom de szinte nyoma alig volt.
2020. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 laciku 02 válasza:
Szilva lekvárral is meg próbáhatod.
2020. júl. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 P.O.C. ***** válasza:
15: Jah, akár még egy hígabb fekália is. Honnan tudod, hogy az nem jó hővezető pasztának? :D
2020. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: igen. Ha tul sokaig van rajta, akkor ilyen darabokban, osszeszaradva jon le a nagy ho miatt. (Foleg ha van OC is.
2020. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!