Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyenge, változó térerő van a...

Gyenge, változó térerő van a nethez, ehhez szeretnék jelfogós antennát,tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
akár routerrel egybeépítve, de inkább amit a tetőre lehet rakni, és net kábel (ethernet asszem) csak laptophoz csatlakoztatni lehessen. néha másfél, két napig alig van net, néha a terület különböző pontjaira kisérletképp elhelyezett telefonra becsippannak a messenger üzik, de nagyrészt a "nincs kapcsolat", meg a "nem létesíthető kapcsolat a kiszolgálóval" feliratokat lehet olvasni... nem horror árú megoldást keresnénk

#mobilnet #jelerősítő jelfogó
2020. szept. 15. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Keresgéltem már megoldásokat, 8000 körülért találtam már antennát, SMA csatlakozóval. Ehhez pl van olyan átalakító, ami azt a "koax" szerű csatit laptoophoz jó netes csatlakozóvá alakítja?

Illetve pontosan mi a neve annak, amit keresek? hátha lenne vlm használt, amit próbálhatnék, azt tud-e megfelelő jelet fogni...

2020. szept. 15. 21:11
 2/4 Joell ***** válasza:
messzíről fogod a wifijelet??? mert azon nem lehet igy segíteni..közelebb kell hozni..
2020. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi a neve annak amit keresel? Netvadász.
2020. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, NEM WIFI jelet keresek. A net jelét keresem, amit egy router, egy telefon tud fogni, előfizetéssel. AZtán maga a telefon, vagy a router a router. De mivel alig van térerő,így egy jelfogó antenna kéne. Én ezt találtam:

[link]

2020. szept. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!