Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik túl a videokár...

Barnus2000 kérdése:

Miért melegszik túl a videokártya?

Figyelt kérdés

Megvettem a lego star wars éredő erőt , de nem tudok vele játszani mert már a bevzetető videóban anyira felmelegszik a kártya hogy ki kapcsol a gép! De az a fura hogy a Farming Simulator 19-nek viszonylag nagyobb a gépigénye és a Fifa 18-nak is de azokknál a kártya tartsa a 80C! A driver is a legujabb!

- A kártya: AMD Radeon RX 570

Mi lehet a gond?



2020. nov. 27. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A venti felpörög? Nincs a bordában kosz? Mikor volt pasztázva?
2020. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A venti 100% Ki van takarítva 2 éve volt pasztáznva amikor megvetük azóta nem volt!
2020. nov. 27. 15:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Alaphelyzetbe most is 53C
2020. nov. 27. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ellenőzizd, hogy nem meleg levegőt szív-e például a CPU-ból, tápból, illetve a saját hőjét se adja le ezeknek.
2020. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha fizikai akadály nem látszik, és a paszta is jó, akkor a hőcsövekkel lehet gond. ha elengedték a gáz/folyadékot, akkor már nagyon rosszul vezetik a hőt. Normál esetben szinte azonnal átveszik a hőt, forróvá válnak. Szóval elindítasz egy furmark tesztet, és kézrátétellel ellenőrzöd, hogy mindegyik cső felforrósodik-e
2020. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy nézd meg hogy mik a feszültségek amiket a kártya kap. Előfordulhat hogy egy driverfrissítés elqrja a beállításokat és túl sok feszt kap a kártya ami miatt túlmelegszik.
2020. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy nezem meg a feszültséget bár felmelekedett és utána felraktam a friss drivert mert láttam hogy van , de ugyan az! A hőcsöveket holnap majd megnézem! Holnap jelntkezem!
2020. nov. 27. 18:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem a többi játéknál miért jó mikor azoknak naygobb a gépigénye!
2020. nov. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!