Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek (fogorv...

Milyen laptopot vegyek (fogorvosi) egyetemre?

Figyelt kérdés
250-300ezert ft értékben szeretnék vásárolni. Elsősorban az Asus Vivobook s15-öt néztem ki, egy videóban is sok jót mondtak róla. Tud valaki róla saját véleményt mondani? Esetleg más laptopot is ajánlani?

2020. dec. 21. 09:30
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én pont az ellenkezőt tapasztaltam, ha hibazol valamit csak simán torlod, sose fogysz ki lapokból, nem fogy ki a tollad (egy napot simán kibír mindkettő), én sokkal jobb megoldásnak tartom mint a papírra írást, a legtobb külföldi hallgató ezeket használja (nálunk főleg sejtbioszon jott jól nagyon ahol színes struktúrákat is kellett jelölni)
2020. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Én nem használtam ipadet az egyetemen, de neked kifejezetten ajánlom! Minden jegyzet és tankönyv minden órán a kezedben van, közvetlen a diára tudsz, nem gond ha elfelejtetted kinyomtatni/óra előtt 5 perccel töltik fel. Szóval nagyon praktikusnak találom.

Mondjuk azt nem tudom elképzelni, hogy azon írjak meg egy szakdolgozatot...

2020. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet érdemes lenne a laptop és az ipad is? Gondolkodtam az ipaden csak ha nem fog menni irajta az írás elég gyorsan akkor feleslegesnek találom, viszont tényleg nagy előny, hogy a ppt-kbe bele lehet írni. Viszont ha van valami beadandó amit pl.: wordben kell megírni akkor sokkal kényelmesebb a laptop. De köszönöm a válaszaitok, még átgondolom érdemes e egy ipadre is befektetni.
2020. dec. 24. 13:51
 14/14 anonim válasza:

Szia! Kicsit későn írok, de mivel ugyanabban az időszakban felvételizünk (2021), talán még aktuális lehet:)

Végül sikerült kiválasztanod a laptopot? Én is hasonló problémával küzdök, annyi különbséggel, hogy orvosira jelentkeztem de lényegében laikusként nehéz a választás:D

2021. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!