Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt MacBook Pro 16 2019...

Használt MacBook Pro 16 2019 megér 620-700.000Ft-ot?

Figyelt kérdés

Nagyméretű notebookra van szükségem aminek jó kijelzője van.



Sokáig Asus Tuf vonalon gondolkoztam, asszem 305.000Ft már láttam ryzen 5 procis Gtx 1650 el az emagon.



De ha Intel procival és újabb kártyával veszem az már 400-600.000Ft lenne.


Szóval hiába dobtam fel fejbe a 200-300e ért jó notebookot veszek szisztémát…lehetetlen szerintem.



Aztán rájöttem én abszolút nem játszadozok, és az almás gépek must have érzést keltenek bennem.



Mennyiért tudnám eladni, ha esetleg nem válna be az Apple gép?



2021. szept. 11. 07:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10) 45W tdp-s procik már vagy tíz éve léteznek szóval a hűtést ne keverd ide.azt írtad hogy a 15W-os procik jobbak ami nem igaz,attól hogy a gyártó nem tudja megoldani a hűtését bizonyos típusok esetében az nem a processorgyártó hibája.
2021. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"azt írtad hogy a 15W-os procik jobbak ami nem igaz"


Azt írtam, hogy a kérdésben szereplő 45Wattos i7-9750H-nál a mai 15 Wattos procik jobbak. Jobbak? Bizony jobbak. Ezen felül az MBP házában még hűteni sem lehet ami egyben kizárja annak a lehetőségét, hogy folyamatosan hozni tudja a névleges teljesítményét így azok a 15 Wattos processzorok is meglőzik, amik amúgy azzal egy szinten vannak és ilyen laptopokat ma már kapsz 200 000 alatt.


Ha nem érted azt amire válaszolsz nem gond, csak legközelebb kérdezz.

2021. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12) te futottál lyukra,az egyetlen utólagos érvelésed az àllításod mellett a melegedés,semmi más.
2021. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Persze, nyilván kettőnk közül én vagyok a teljesen hülye :D


Nincs utólagos érvelésem. Az van amit leírtam: az új 15Wattos intel és AMD processzorok egy szálon és all-core is gyorsabbak, mint az i7-9750H. Az új 45 Wattos intel és AMD processzorok több mint kérszer gyorsabbak, mint az i7-9750H. Ezeket olyan környezetben mérték, ahol hűteni is tudják ezeket.


Majd extrapolálj egy kicsit és tedd be a processzort a '19-es Macbook Proba amiről közimert hogy nem tud elég hűtést biztosítani ennek az i7-nek, így még a névleges teljesítményét sem tudja hozni, azt amit amúgy máshol tudna.


Sajnálom hogy kretén vagy ennek a megértéséhez. Ha szerinted király és minden szuper vele akkor ám legyen. Az internet összes benchmarkja vs névtelen válaszoló vetélkedőt a névtelen válaszoló nyerte, bekiabálással :D :D

2021. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Most meg kínodban vergődsz mert rájöttél hogy hülyeséget írtál.Ezért inkább magadra hagylak viszlát.
2021. szept. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!