Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire káros egy laptopra,...

Mennyire káros egy laptopra, ha hosszútávon nem haszbálom?

Figyelt kérdés
A home office idejére vásároltam magamnak egy laptopot, mert a munkahelyem nem tudott biztosítani. Most biztosított a munkahelyem, így nem jó eséllyel nem használnám jó idejig a laptopot. Szerintetek érdemesebb megtartani vagy inkább eladni (, tekintettel a hosszútávú állásból származó károsodáokra).

2021. szept. 19. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy előttem is leírták, a laptop jól bírja, ugyanez, telefonra is igaz, bár mindennek van lejárási ideje. 10-es, vagyis 1-es, is ha te vagy, azért pontoztak le téged, mert pontosan, a válaszod miatt,


"Én egyet visszalépnék, és elgondolkodnék a munkahelyváltáson"


Nekem mindegy, hogyan válaszolsz, de ez tényleg úgy hangzik, mintha támadás-ként írnád az illetőnek. Legalábbis, lehet te nem így hallod, de interneten nehéz megkülönböztetni a szót, a magunkban elképzelt hangtól.

2021. szept. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

11 nem igazán értem mire gondolsz. Szemmel láthatóan kihasználják, saját szavaival mondta el hogy valami állami vállalatnál dolgozik éhbérért.


Ebben a kontextusban az "el kéne gondolkodni a munkahelyváltáson" a legjóindulatúbb, legbarátibb tanács és közeledés amit csak mondani lehet. Hogy érzékelted ezt te támadásnak?

2021. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annak a híve, hogy más ember pénztárcájába kellene turkálni, de egyébként nem fizetnek rosszul. Sőt - csak érdekességként említem meg, hogy - vannak olyan szó szerint állami cégek, amelyek kifejezetten jó fizetéseket kínálnak ld.: Magyar Nemzeti Bank, Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
2021. szept. 20. 10:38
 14/17 anonim ***** válasza:
13 biztos jó fizetést adnak ha egy laptopot se képesek biztosítani :DD Mi számít jó fizetésnek? 300 nettó? Ne vicceljünk.
2021. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ahogy korábban leírta nem az anyagiak hiányoztak a laptop vásárláshoz, hanem a beszerzés volt hosszadalmas a lefolytatandó közbeszerzési eljárás miatt.

Nem azt mondtam, hogy jól fizetnek, hanem, hogy nem rosszul…

2021. szept. 21. 09:31
 16/17 anonim ***** válasza:
15 kérlek fejezzük ezt be. Csöves munkahelyen vagy, ahol egy laptopot se tudnak eléd tenni azonnal. Az ilyen hogy ad garanciát arra, hogy hó végén kifizessen? Sürgősen állást váltanék (minden jóindulattal, aggódva az anyagi biztonságod miatt. Financiális veszélyben vagy ezeken a lehúzós, csöves helyeken)
2021. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

" Csöves munkahelyen vagy, ahol egy laptopot se tudnak eléd tenni azonnal. "


Nehéz megérteni, hogy az állami helyeken nem így működik, hogy azonnal hozzávágják a dolgokat. Megvan mindenre a protokoll. Ez nem egy KKV.


Másrészt mit fáj neked, hogy hol dolgozik? Nem értem a kötekedésed célját, főleg, hogy a kérdezőnek nem is ez volt a kérdése.


Irígy vagy? Vagy mi a problémád, hogy itt éled ki a csalódásaid?

2021. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!