Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Epos-Sennheiser GSX 1000...

Epos-Sennheiser GSX 1000 erősítővel volt-e dolga valakinek? vagy volna-e ötlet a problémámra? A "hiba" gépújítás után jelentkezett.

Figyelt kérdés

Előző setup: Új setup:

-Asus z270h gaming alaplap -alaplap ugyan az

-16gb ram -ram ugyan az

-i5-7600k -proci ugyan az + nzxt vízhűtés

-Asus gtx 1060 6gb vga -Asus RTX 3070 8gb vga

-corsair 750W táp -táp ugyan az


Előző setupnál bekapcsoltam a gépet elindult a szerkezet és magától felállt a beállításaira ahogy hagytam a windows-al együtt.

Új setuppal elindítom a gépet bekapcsol a szerkezet, majd ki, majd megint be és megint ki, ha kihúzom és újra bedugom akkor indul csak el és működik ,valamint ha újra indítom a gépet akkor nem csinálja ha hibát csak leállítás utáni bekapcsolásnál! rohadt idegesítő, hogy ki be húzkodni kell (elkopik) nem tudom mi köze lenne a kis változtatáshoz ,de tény hogy előtte nem volt ilyen gond. Mintha kétszer kapna áramot amikor bekapcsol majd ki és megint be(billentyűzet is kétszer villan és sötétedik el).



2022. jan. 25. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!