Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek javítható vagy...

Szerintetek javítható vagy kuka? Ez tuti vga hiba?

Figyelt kérdés
Szóval van egy régi gépem (amd a8 6600k proci, r9 270x vga). Néha szoktam elővenni már csak játékra mert van egy xbox amivel elvagyok. A napokban elővettem mert a stalker kimaradt az életemből és játék közben kifagy szürke kockás kép majd ujraindul. Néztem a hőfokokat,memtest,vga teszt és az egyik proginál a 3d tesztnél narancssárga kockás kép és fagyás,ujraindulás. Amugy megjegyzem játékon kivül semmi baja nincs képhiba semmi.

2022. márc. 14. 16:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Toltam a karinak egy takarítást meg a foglalatnak edddig 15 perce fut a 3d teszt és semmi gond.
2022. márc. 14. 18:09
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

270X nem olyan ertektelen tenyleg ne dobd ki


hogy akarsz e belole kis penzt vagy sem az a te dolgod de ujrahasznositani, megjavitani masnak erdemesebb mint szemetbe tenni vagy roncstelepre / elektronikai hulladek gyujtobe

2022. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#11 az jo :D csak jatekba se legyen


lehet mikrokontakthibas ami legtobbszor van, az talan konyebben es olcsobban javithato ha annyi csak a baja

2022. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még mindig gond nélkül fut a teszt remélem játékban sem fog majd gond lenni ha oda jutok. Arra gondolok talán a portól valami chip túl melegedett. Remélem megszűnt a probléma. Mennek a zöld kezek.
2022. márc. 14. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!