Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan válasszak monitort?

Hogyan válasszak monitort?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten programozok, kezdem kicsit úgy érezni hogy a kis 14 colos kijelzője a laptopomnak már kevés. Tudom, csak kényelni kérdés, de úgy érzem itthoni használatkor már szükségem van egy monitorra.

Játszani nem játszok rajta, csak programozok, olvasok, esetleg videót nézek.

Árban 40e körüli összegre gondoltam (+-5e), mert mellé még jönne egy kisebb asztal is, amin elfér a laptop, a billentyű, az egér meg majd a választott monitor.

Csak épp nem tudom, mit kellene válasszak. Nem vágyom semmi extrás dologra, amire szükségem van az csupán annyi, hogy lehessen magasságot, dőlésszöget állítani és a színei ne legyenek okádékok (frontend fejlesztésnél szükségem van arra, hogy a színeket so-so pontosnak lássam).


Mit ajánlotok?


2022. jún. 25. 16:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Kockázat nélkül nincs rizikó!"

Ez jó szöveg, tetszik!


Tényleg jobb amúgy biztosra menni a csatlakozókkal.

2022. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!