Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valamilyen olcsó multimédi...

Van valamilyen olcsó multimédia lejátszó amelyik lejátsza az ISO képfájlokat?

Figyelt kérdés
Külső hdd-n van sok otthoni videóm ISO fájlban, ezeket szeretném a tv-n nézni. Pc-t, laptopot nem gondolnék a tvhez cipelni és illesztgetni. Egy egyszerű box féle megtenné.

2022. okt. 24. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Bármilyen tv okosító, amire a vlc felmegy - tehát androidos
2022. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Az iso-kat pc-n konvertáld át valami hagyományosabb formátumba amit minden ismer. Pl .mkv re.
2022. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szirty ***** válasza:
59%

VLC.

A VLC egy médialejátszó szoftver.

Lejátssza az ISO-ban található médiát ha van benne.

2022. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3/

Nálam a Dune HD-n nem fut. (nem mintha szükség lenne rá)

2022. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mostanra vettem egy Q Plus Android tv okosítót. Ez állítólag mindent tud és szupi.

DE az a furcsaság, hogy a benne levő lejátszó ismeri az ISO-t de válogatós. Van amit szépen lejátszik, de sok van amit csak akadozva szinte ugrásszerű módban játszik le.

Ez mitől lehet? Az ISO fájlok nem egyformák?


Egyébként ami VLC-t találtam Androidra az nem ismeri az ISO-t. Van olyan VLC Androidra ami ismeri?

2022. okt. 29. 10:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Az ISO file nem más mint egy csomagolás, mint egy zip.

Sokminden lehet benne (vob, mkv, avi) különféle tömörítésekkel (mpeg2, mpeg4, h264) különféle felbontással.

2022. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szirty ***** válasza:

"Az ISO fájlok nem egyformák?"


Az ISO file nem video formátum, hanem egy "tároló".

Olyan mint ha teljesen egyforma dobozokban tárolnál különböző méretű csavarokat, neked meg lenne egy M6-os anyád és nem értenéd miért nem kap rá a dobozból előszedett M8-as csavarra.

2022. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval a gond az, hogy az mp4 ben levő anyagot ISO ba csomagolva szépen lejátszható, míg a dvd formátumot ISOba csomagolva már nem lehet lejátszani, legalábbis nem találtam olyan androidos VLCt ami ezt megteszi. Van más jó android lejátszó ami okosabb a VLCnél? Vagy melyik VLC verzió volna jó?
2022. nov. 4. 19:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán próbált valaki ISO fájlt lejátszani médialejátszón?
2022. nov. 7. 17:37
 10/14 Szirty ***** válasza:

VLC-n próbáltam.

Működött.

Az is médialejátszó.

2022. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!