Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassú ki-bekapcsolás és...

Lassú ki-bekapcsolás és nehezen ismeri fel az USB-t, miért?

Figyelt kérdés

Adott egy relatíve új (néhány hónapos) Acer TMP laptop aminek gyorsaságával, és pontosságával ezidáig nem volt semmi gond.

Néhány napja viszont elkezdte az usb-s eszközöket nehezen (rohadt sok idő után, néha 4-5 percig is kell várni) felismerni, no meg a ki és bekapcsolási idő is kb 5mp-ről kb 5 percre nőtt, ami eléggé drasztikus változás.

Mi okozhatja ezt? Mivel tudom ezt orvosolni?

Szoftvereket, programokat nem telepítettem (ebben az időszakban pláne nem), Defender nem talál vírust vagy veszélyforrást, és én sem találtam gyanús fájlokat vagy mappákat (appadata mappától kezdve sem).



2023. febr. 2. 15:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve a laptop további használata során sem ismerhető fel lassulás, minden pörög rajta továbbra is, kivéve az usb felismerés (beszélgetünk egér, billentyűzet, usb ssd stb-ről) illetve a boot idő drasztikusan óriási növekedése.
2023. febr. 2. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolj ki minden programot, ami feleslegesen indul el a windows-zal valamint nézd meg az Eseménynaplót. Hátha van benne valami hasznos.
2023. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mindent átlapoztam, nem fut semmi gyanús a háttérben, nincs indítási alkalmazások között sem listázva semmi fura.

2023. febr. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!