Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Torrentek letöltésére ki...

Torrentek letöltésére ki milyen megoldást választana az én helyzetemben?

Figyelt kérdés

Külföldre költöztem 3 hónapja.Itt sajnos keményen büntetik a torrentezést,VPN-nel se merek letölteni,mert volt olyan ismerős akit így is megbüntettek.Sok filmet,és egyebeket töltöttem le otthon,és bizony kezd hiányozni.Persze tudom,hogy van Netflix és társai,de az se minden.Nyáron fogok haza utazni,gondoltam addig veszek egy laptopot,mert az asztali gépet kicsit macerás lenne hurcolni magammal.Bár az is eszembe jutott,hogy veszek pár nagyobb méretű micro usb-s pendriveot,telefonra letöltöm amik kellenek,utána ki írom őket.De lehet hülyeség.Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyemben?

Előre is köszi a válaszokat!



2023. febr. 18. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

HA van még Magyarországon jó ismerősöd, akinek olyan routere van, ami tud VPN servert létrehozni, akkor arra csatlakozva bármit letölthetnél, amit itthon.

Microusb-s pendrive LOL, inkább külső merelemezen szállítsd az adatokat.Én Németországban lomizóktól vettem egy 2 terásat 2ezerért.

2023. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb ha itthon lenne a torrentező géped (pl egy NAS) rokonnál és te csak FTPS-en csak időnként áthúzod magadhoz ami éppen kell..?
2023. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
VPN. Olyan nincs hogy valaki VPN-t használ és úgy megbüntetik. Ez csak úgy fordulhat elő hogy a VPN-t elfelejtette bekapcsolni, a torrent klienst ez nem zavarta és megindult a letöltés. qBittorrentben be lehet állítani a hálózati interfészt is, ahol a VPN-t kiválasztva ha az nem működik a qBittorrent sem forgalmaz semmi adatot.
2023. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
23%

telefonra letoltod?!

hol mivel hogyan?

mert gondolom kint erted, akkor meg? Azon nem kapnak el?


amugy pedig laptop ingazoknak hasznos dolog ha van ra penzed

1-2TB ssd T belenyomsz, es ha az nem eleg akkor?! ne 4K tarttalmakat nezz csak, laptopon ugyse ervenyesul ha nincs 4K tv is ott, fhd boven eleg mivel laptopok tobbsege is olyan (tul dragak amik magasabb felbontasuak)

2023. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
VPN-el gond nélkül lehet németeknél is.
2023. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
100%
Én egy hazai családtagnál vagy ismerősnél beüzemelnék egy kis torrentszervert, amit távolról tudok felügyelni és azzal szedném le/seedelném az anyagokat. Aztán ami le lett töltve, azt külföldről már ftp-vel elérem -abba pedig semmilyen hatóság nem köthet bele, ha fájlokat töltök le a saját gépemről...
2023. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, VPN-nel nem tudnak lekövetni. A torrentezésre ráállt cégek egyszerűen csak annyit csinálnak, hogy beállnak a torrentekhez leech-be, így hozzáférnek az adott torrentnél a peer listához, azaz az IP címekhez. Később a németországi szolgáltatóktól megkapják, hogy melyik előfizetőnek mikor milyen IP cím volt kiosztva. Amennyiben van egyezés, akkor megy a bünti.


VPN-nél ez nem okozhat címegyezést, mivel a torrentnél nem a te IP címed fog szerepelni, hanem a VPN-es cím, ha megfelelően van beállítva.


Ha nagyon parázol, akkor akár egy egyszerű szerver dolog is megolható, pl NAS-sal, hogy a magyarországi helyen letorrentezel bármit, te pedig csak a magyar szerverről töltesz le.

2023. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz pénzt kidobni akkor torrent szerver, vagy szolgáltatónál vagy ismerősnél (de ha nincs jó feltöltése, akkor sok szerencsét a gyors letöltésedhez). VPN működni fog.
2023. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
100%
A megoldás,amit a többiek írtak. VPN.
2023. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán egy magyországi gépre belépve remote desktopon húzom le ami kell, majd onnan simán átmásolom.
2023. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!