Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Torrentek letöltésére ki...

Torrentek letöltésére ki milyen megoldást választana az én helyzetemben?

Figyelt kérdés

Külföldre költöztem 3 hónapja.Itt sajnos keményen büntetik a torrentezést,VPN-nel se merek letölteni,mert volt olyan ismerős akit így is megbüntettek.Sok filmet,és egyebeket töltöttem le otthon,és bizony kezd hiányozni.Persze tudom,hogy van Netflix és társai,de az se minden.Nyáron fogok haza utazni,gondoltam addig veszek egy laptopot,mert az asztali gépet kicsit macerás lenne hurcolni magammal.Bár az is eszembe jutott,hogy veszek pár nagyobb méretű micro usb-s pendriveot,telefonra letöltöm amik kellenek,utána ki írom őket.De lehet hülyeség.Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyemben?

Előre is köszi a válaszokat!



2023. febr. 18. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy oldottam meg én is az utóbbi 2 évben mióta büntetős országban élek, ahogy tizes írja.


Otthon egy ősrégi gépünket ami ott porosodott sok éve beüzemeltem és raktam bele egy pici SSD-t meg egy 2TB HDD-t, remote desktop elérést beállítottam rajta, azóta csak felcsatolok rá innen, letöltöm távoli eléréssel arra a gépre amit akarok, annak meg elérem a háttértárát innen is, progikat játékokat áthúzom de egyenesen streamelve is tudom nézni a filmeket például. Csak annyi kell hogy egyszer állíts be erre otthon egy gépet, amit fel is tudsz éleszteni távolról és engedélykérés nélkül tudod vezérelni. Én AnyDesk progival oldottam meg

2023. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!