Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet ténylegesen nem...

Hogyan lehet ténylegesen nem felhasznált, de felhasználtnak mutatott tárhelyet megtalálni a meghajtón? (Windows10)

Figyelt kérdés
Röviden a Photoshopnak sok hely kellett már a C meghajtón, így szerettem vna bővíteni a C-t a D-ről (SSD). A D-ről szerettem vna előtte tovább másolni az E-re az adatokat (HDD). Ekkor lettem figyelmes, h az 1 TB-s E meghajtón 670 GB foglalt, amit túlzásnak éreztem, így pontosan megnéztem és kb a fele amit valóban foglalok (zene,filmek,képek,stb). A többiről fogalmam sincs h hol van v mi lehet az. Ha külön-külön nézem a mappákat a tulajdonságokban, akk kijön a kb 250-300 GB, amit valóban felhasználtam. Ha 1-ben nézem a mappák tulajdonságát vagy "Ez a Gép"-ben látom, akkor viszont 670 Gb foglalt területet ír. Mivel HDD, ezért program nem is volt rajta, az elejétől adattárolásra használtam. Nem tudom, hogy mióta van ez, m van külső tároló is, telefon is stb így nem hiányzott eddig ez a tárhely, most viszont pont emiatt a "helyhiány" miatt nem tudom a komplett D meghajtót átteni ideiglenesen az E-re. A kérdés pedig végül az lenne, h h tudnám előkeríteni ezt a "fantom' több mint 300GB-t a meghajtómon? Esetleg ha olyan dolog, h tudom elhárítani a problémát? Előre is köszi a segítséget.

dec. 27. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Windirstat pontos kimutatást fog készíteni neked a méretekről


[link]

dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
GParted lecsiszolod ,valószínű vagy szemét vagy a winfosnak valami ottragadt tárhelye ,nekem volt hogy a tűzfal részletes jelentési tettek ki ennyit
dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!