Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menthető még ez a HDD?

Menthető még ez a HDD?

Figyelt kérdés
Összességében nem a HDD-t szeretném menteni, hanem az adatokat. Egy a bökkenő: A HDD maga már nincs meg, csak a benne lévő lemez. Sértetlen, szóval az adatoknak rendben kell lennie. Ezt a lemezt valami módon lehetne olvasni?

márc. 12. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

??? Szétszedted? Akkor vége.

Ezt ún tiszta térben szokták bontani.

márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem én szedtem szét. Régi cucc, a sufnis dobozban volt így egy műanyag dobozban. Mint mondtam, sértetlennek tűnik. Esélytelen a megmentése?
márc. 12. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz a Kürtnél, hogy vállalják-e. Valószínűleg igen lesz a válasz, de a siker esélye halovány. Kettétört CD-re is eleinte igent mondtak, de végül "értelmes adat" nem jött le róla.
márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Akkor ha egy típusazonos HDD-t veszel és az abban lévő lemezek helyére beszereled.
márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 pont ezt akartam írni, ennyit megérne a project.
márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem hdd, csak szemét..
márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3: És mennyiért. Megmenteni szinte mindent meg lehet. Kérdés, hogy a kérdezőnek megér e mondjuk néhány tucat tízezrest a dolog.
márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 minimum 150 ezer, határ a csillagos ég. De csak akkor kell fizetni ha sikeres a mentés.
márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha szét lett szedve és a lemez egy dobozban porosodott, akkor házi módszerekkel esélytelen az adatok mentése. Még ha találsz is típusazonos HDD-t, a por miatt elég valószínűtlen, hogy értékelhető adatot tudj kinyerni.

Kürt lehet megcsinálja neked pár százezerért.

márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A merevlemez nem olyan dolog, amit csak úgy szétszedhetsz anélkül, hogy tönkretennéd.

Tisztaszoba kell a szétszedésnél és a tárolásnál is vigyázni kell rá.

A lemezed már sérült, mégha laikusként épnek is látod.

Az adataidat talán még megmentheti a Kürt néhány 100ezerért.

márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!