Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom formatálni?

Miért nem tudom formatálni?

Figyelt kérdés

Fókusz könyváruházban vettem egy 8GB-os flash drive-ot. XP felajánlja az exFAT-ra formatálást, leokézom, és azt a hibaüzenetet kapom, hogy


Windows was unable to complete the format.


Miért?


2011. jún. 2. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az a baj, hogy van rajta egy FlashLock nevű beépített program? De azt nem tudom törölni, se uninstallálni. Nem is értem mire jó, mert nyilván Linux alatt simán látszik, amit Windows alatt levédesz, nem? De én mundjuk ezt nem akarom használni, helyette formatálni szeretném, mert a jelenlegi FAT32 nem jó nekem.
2011. jún. 2. 10:46
 2/7 anonim válasza:
Az exFAT formázást csak a Win7 ismeri és csak abban lehet erre formázni.
2011. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az XP felajánlja az exFAT-ot? Miért, ha nem tudja? Ez valami prramozási hiba a Windowsnál?
2011. jún. 2. 13:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint 8GB-os pendrivra nem lehet DVD iso-t másolni, ha XPt használ az ember, mert nincs megfelelő filerendszer? Ez elég röhej. Én azért vettem 8GBosat, mert azt akartam, hogy egy DVD ráférjen. így akkor semmi értemle nem volt. Hogyhogy erre nem gondoltak már sokkal korábban?
2011. jún. 2. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:

11:48-nál link, és az Xp is felismeri az exFat-ot


Frissítés a Windows XP rendszerhez

A frissítés telepítése az exFAT fájlrendszerformázás támogatásával bővíti a rendszert.

[link]


vagy formázd NTFS-re, igaz ez nem használ a pendrive élettartalmának.

[link]

2011. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az XP fel sem ajálja az NTFS-t. Pedig tudja. Most exFAT-ra megcsináltam frissítéssel, dehát az nem mindenkinél van, szóval nem hordozható. És egyébként baromi lassú, lehet hogy a FAT32 gyorsabb? Normális képeket nézegettem és csak nagyon lassan tudta léptetni.
2011. jún. 2. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!