Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tehetek a slave lemezemmel...

Mit tehetek a slave lemezemmel ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó, hogy a gépem leesett az asztalról (ne firtassuk, hogyan), és hála istennek működik minden, pöccre, kivéve az egyik, a legfontosabb merevlemezem, amin a filmjeim, és az összes sorozatom van, több, mint 1 TB méreten ...

A számítógép látja, érzékeli, annyit ír ki a lemezkezelésénél: 1367.26 GB, nem lefoglalt.

Próbáltam szinte mindent, garanciás még.

Kihúztam, újra bedugtam, lecseréltem a kábeleket is.

Nagyon jó lenne úgy rendbehozni, hogy nem törlődik róla minden. :(


2011. okt. 17. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

IDE-s winyóból nem gyártottak ekkorát, szóval ki tudja, miről beszélsz...


Az adatoknak mindenesetre lőttek, hacsak nem perkálsz az adatmentésért, de az egy kisebb vagyon lesz. Ha nem firtetod a winyó kinyírásának körülményeit, egyszerűen csak bemondod, hogy már nem működik, talán adnak egy másikat helyette.

2011. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

pontosan erről a merevlemezről van szó, tavaly vettem

[link]

2011. okt. 17. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:
SATA-s winyóknál már nincs master és slave. A többi ettől függetlenül áll, amit írtam.
2011. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval, ha elfogadom, hogy meghalt, attól függetlenül nincs egy olyan hiper-szuper informatikus, mint a kardhalban, aki elővarázsolja legalább az adatok egy részét? Nem érdekel nagyon az ára, csak az, hogy ki foglalkozik ilyesmivel!

Rengeteg, nagyon sok filmről (2000 db), és sok sorozat (family guy, sp, house, stb.) teljes évadja, az első résztől tegnapig.

2011. okt. 17. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Őrjítő, hogy valaki lát valamit a tévében és azt hiszi, hogy az a valóság. Kürt kft, ők adatmentéssel foglalkoznak, de ez milliós tétel lenne. Esetleg engedj rá egy DataRecovery programot - adatmentő pl. GetDataBack - az átnyálazza és ha egy kis szerencséd van akkor vissza tudod állítani. Probléma még az, hogy honnan szed egy másik 1TB-os vinyót, amire visszaállítasz ennyi cuccot...
2011. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben nincs szükség XXII. századi technikára, csak lecserélni az elektronikát egy működőre, vagy a motort, ez még megoldható egy szervizben, ha szerencséd van.
2011. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
iróniának szántam, de köszönöm a választ, megpróbálom.
2011. okt. 17. 17:17
 8/11 A kérdező kommentje:
én is reménykedem a szervízben ....
2011. okt. 17. 17:28
 9/11 A kérdező kommentje:

ilyet még nem láttam .. getdataback mindent lát a gépen, minden filmet tudok nézni, de a windows még mindig semmit.

hatalmas köszönet érte, nem tudod, mit jelent ez itt nekem betegen, majdnem 40fokos lázzal, egymagam a lakásban.

2011. okt. 17. 18:21
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy csak azt nem értem, hogy ha mindent lát, mind az 1.18TB foglalt helyet, és kevesebb, mint 20 másodperc alatt beolvas 1937 filmet, 9évad x-aktákat, 8 évad family guyt és dr house-t, 14 évad south parkot és a jó isten tudja, még mennyi cuccot, vagyis szinte olyan, mintha semmi baja sem lenne, akkor a windowsban miért nem tudom használni?
2011. okt. 17. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!