Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb.1 hónapja kezdtem el a...

Kb.1 hónapja kezdtem el a hardverekről tanulni, de hogy lehetne ezt gyorsítani?

Figyelt kérdés

Szóval el kezdtem tanulgatni ezeket itt GYKn, 1 hónap alatt nulláról felhoztam magam a minimális szintre, már tudok összepakolni nem csak kompatibilis, ha nem optimális gépet is, egyszerűbb fogalmakat is megtanultam. Szerintem kissé lassan haladok, bár ebbe nem vagyok biztos. Sok ismerősöm ajánlotta a prohardver néven futó oldalt, de be kell vallanom, a cikkek nagy részénél semmit se értek, és még a szótárazás se megy. Esetleg van valami ötlet, vagy várjak, szépen lassan jön ez?

Másik felvetésem. Sok válaszoló neve nincs kint, de ettől független megkérdezném. Sok válaszoló van itt, szerintetek, akiknek kint van a neve azok közül, ki a legjobb szaktudással rendelkező? Tanulás szempontból persze, hogy kire figyeljek esetleg jobban oda.



2012. máj. 24. 22:51
1 2 3
 21/28 Panda Péter ***** válasza:
névtelen haterek.
2012. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg, Hart-ra érdemes figyelni, sokszor olyan válaszokat ad, mint PH!-n egy fórumguru. :DD

(Bár nem vagyok vele mindig egy véleményen, de akkor is tud valamit a srác.)


Jah, és kérdező: Egyszerre is tanulhatod, csak kavarni fogod, nem aztmondtam, hogy az nVidia TNT-jéről tudnod kell az utolsó kis paramétert, csak jobb megalapozni a tudásod egymás után, aztán mehetsz mélyebbre. (Szal külön külön mindig foglalkozz egyikkel. Mondjuk én úgy beszélek, hogy sosem tunaltam a témát, csak ezérdekelt...:D)

Sőt ezt mondom neked is: Ha érdekel a dolog hidd el megtanulsz mindent rövid időn belül, azsembaj, ha elősször kevered, ha megmarad a lelkesedésed tuti érteni fogsz mindent!;))

2012. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Értem én, csak kissé fura ezt elképzelni. A lelkesedésem az meg van, amikor nem "züllök", vagy tanulok, és gép elé kerülök ezek úgy vonzanak, a játékok úgy hidegen hagynak, szóval tudok vele foglalkozni. most rá is néztem arra a loguotra, nagyon jó, rengeteg érdekes cikk van, személyes otthoni tapasztalat alapján, ezt is köszi.
2012. máj. 25. 21:42
 24/28 anonim ***** válasza:
No meg gondolom még javába általános/közép suliba jársz, ott lesz a nyár, gondlom több szabad időd akad így ezekre.
2012. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Igen, közép suli így lesz egy kis többlet időm nyáron ahogy mondod.
2012. máj. 25. 21:49
 26/28 anonim ***** válasza:

Na látod, akkor tényleg több időt tudsz belefektetni, persze nem azt mondom, hogy a nyarat töltsd a monitor előtt. Amúgy említették, ha tudsz angolul jól jársz. Igaz, vannak jó külföldi oldalak is.


"Fogalmam sincs, mit követett el"

Regemkor épp belecsöppentem egy szép kis harcba itt, aminek egyik szereplője(akaratlanul is) Panda volt, és kissé cseszte a csőrömet az, amikor az egyik kérdésnél margit(vagy mi volt a nick neve), úgy fikázta Pandát, hogy ott se volt, és mikor rákérdetem miért, annyi volt a válasz:"ki tudja, még benézhet". Utána meg jött egy kérdés, ahol azt ecsetelte, hogy az amdnek nincs felső kategos vga-ja, az nV alázza. Utána meg sorra jöttek az összeakaszkodások. A százalék rendszer működését meg gondolom ebben a kategóriába nem kell elmagyarázni.

2012. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Panda Péter ***** válasza:
79%
jah arra emlékszem. minden kérdéshez beírta, hogy "Panda Péter hozzá nem értő válaszadó" vagy valami hasonlót, meg hogy nem szabad rám hallgatni. mindezt miért? mert egyszer benéztem egy táp ajánlást (nem figyeltem hogy a kérdező crossfire-t akar, és én szimpla kártyához ajánlottam tápot - mellesleg neccesen, de a CF-et is elbírta volna a táp szerintem...). aztán ahogy ment át egyre személyeskedőbb, primitívebb stílusba, jelentettem a modiknak. ő tovább folytatta a lejáratásomat, majd a modik is megunták, és kitették az oldalról. aztán néhányan (gondolom főleg a kitett emberke) elkezdtek sarazni, hogy ÉN KIRAKATOM az oldalról, aki nem tetszik nekem (nonszensz), majd végül megunták. end of story.
2012. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Bocsi a következő offért.


Panda annyi még hozzá tartozik a tápos sztorihoz, hogy ezután ment sírni iponra, ott meg olyan hozzáértőkkel fikáztatott minket, akik nem voltak tisztába egy tápnak a 12V-os ágával sem, hatásfokkal stb., csak a névleges teljesítménnyel ugráltak, meg azzal, hogy agyártó mit írt a dobozra.

2012. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!