Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért Mac vagy akármelyik...

Miért Mac vagy akármelyik apple termék? Mégis miért veszi pár ember?

Figyelt kérdés

Néztem notebookokat például. Macbook pro több mint 600 ezer forintért, és olyan alap gép, hogy az hihetetlen, pl 512 gigás HDD.. ezért az árért már nagyon is elvárhatnánk még egy egy terrás SSD-t is.. meg láttam gyenge processzor, ram és videókártya.. 600 ezerből már veszek 2 nagyon komoly laptopot, vagy számítógépet minden tartozékkal együtt.. hiába, hogy operációs rendszerben elvileg jók.. de hardwerben nagyon gagyi és irracionálisan drága (ez az én meglátásom)


következő az Iphone (mondjuk a 4s) ami tudotmmal a legjobb iphone a piacon jelenleg..

140 ezertől kezdődnek de még az is baráti ár nagyon..

ott van például a samsung galaxy s3, vagy még egyéb okostelefon, és ezek mellett messze alul marad az iphone szinte mindenben...


Itunes? minek? netről akármelyik számot INGYEN lelehet szedni.. még is ki az aki fizet is ezért?


Most a kérdéssel nem az a célom, hogy az apple rajongókat felhúzzam.. de most komolyan, mi a jó ebben? még ha a pénz nem is számítana szerintem akkor is xar az összes apple termék a többihez képest.


Tehát a kérdés: mi az ami miatt mégis veszik az emberek?



2012. júl. 19. 01:57
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
68%

iPhone, iPad, Mac használó vagyok. Amikor megvettem a telefont, 2 nap után rájöttem, hogy nem kell soha semmi más. Nem lassú még akkor sem, amikor 60alkalmazás van megnyitva háttérben.

iPad-et annyira nem használom, inkább csak néha-néha játszok vele.

Viszont a gép, ami mellett minden más típus eltörpül. Nagyon gyors, a szoftvere tökéletes, igaz minden programot meg kell venni hozzá. Én évek óta használom, SOHA nem fagyott le, lassult be, nem volt gondom egyszer sem.

És a használók többsége nem a hasára üt és megveszi, hanem előtte tapasztalatot szerez minden almás termékből. Én is így csináltam.

Lehet fújjogni, meg minden, de aki egyszer elkezdi használni, soha nem fogja lecserélni más márkára.

Samsung GS3 pedig messze van nagyon a szifontól.

2012. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!