Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi tölti be a D-meghajtómat?

Mi tölti be a D-meghajtómat?

Figyelt kérdés
Folyton vinnyogott, hogy kevés a hely, hát csináltam, letöröltem egy csomó G-nyi játékot, filmet. Fel is szabadult hely. A rákövetkező nap megint vinnyogott. Néztem, megint semmi hely sincs szerinte, holott nem tettem rá semmit. Megnéztem a mappákat a gyökérben, elvileg a 300 gigából 160 van foglalva, ha összeadom őket... Szóval? Mi foglalja el még mindig a helyet?

2013. ápr. 8. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd át vírusirtóval. Amúgy az nem G(gravitációs gyorsulás), hanem GB(gigabyte).
2013. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lomtárat nézted?
2013. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1: akkor viszont kis "g". Bocs! :(
2013. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Akkor én bocsi, de én számtechben nem ismerek G-t sem és g-t sem. :) Mindegy. Az a lényeg, hogy pontosabban kellene fogalmazni.

2013. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
G=giga volt az én fejemben, de igazad van, nem kéne lustának lennem azt az egy szem B-t kiírni. A lomtáras válaszra: tudtommal a lomtárban levő fájlok a C-t terhelik, legalábbis nálam szerintem. Amúgy megnéztem, 3 film volt a lomtárban, szóval nem az okozza, meg különben sem járja, hogy valami csak úgy megkajáljon 120 gigányi(!) helyet...:/
2013. ápr. 8. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
A Lomtárban lévő dolgok az adott vinyó Lomtárra szánt kapacitását terhelik. Be is tudod állítani, h mennyit szánsz e célra.
2013. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De üres a lomtár, és nem is dobtam ki semmi azóta, mégis eltűnt az a pár felszabadított giga is :(
2013. ápr. 8. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:

A következőket teheted még: Mappa beállításokban kéred, h látszódjanak a rejtett és a rendszer fájlok is. Ezután megnézed, h látszik-e vmi Intézőben.

Ha ez sem segít, a Lemezkezelőben megnézed a kérdéses lemez partíció kiosztását. Azt, h a teljes lemez az adott partíció tartozéka-e?

Ha ez sem jön be, akkor megnézed az adott partíció kvótáját, h ott nincs-e vmi korlát beállítva.

Most több nem jut eszembe ... :)

2013. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vírusirtóval nézted már? Tudod ez az egyik jele a vírusnak.
2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Majd vírusirtóval is rámegyek. Képes egy vírus akár 100 GB-ot is beszlopálni? :O
2013. ápr. 8. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!