Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RFactor-hoz használnék XBOX360...

RFactor-hoz használnék XBOX360 kontrollert. Nem rossz, nem rossz néhány segéddel, de a kormányzáson volna mit finomítani. Ez megoldható? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval az rFactorban csak a tengely érzékenysége és a holtzónája állítható. Viszont sana olyan, mint pl. linearitás nem. Nem tetszik, hogy ha picit mozdítok rajta, már nagyon elmegy a kormány. Valami olyan lenne jó, hogy ha én félig jobbra tolom a kart (mondjuk ez ad 0.5-ös értéket 0 és 1 között), a játék ezt 0.3-nak érzékelje. Az 1-et pedig már 1-nek.


Talán az F1 2012 játékban is mintha lenne valami ilyen opció, bár nem vagyok 100%-ig biztos benne, nem játszottam vele sokat, nem tetszett annyira.


Valamivel lehet ezen segíteni?



2013. ápr. 18. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az rFactor játék, elképesztően nagy keretek között teszi lehetővé a beállításokat. Így van ez az irányítással is,

Beállítások--Irányítás--Arányok--Vagy az érzékelők--stb.

Én billentyűvel tolom, és precízen be lehet állítani.

A kanyarodási arányt 20-ról levettem 16-17 re, és máris nem rángatja annyira. Próbáltam a játékot kormánnyal is, és azt is be lehet állítani kivállóan, úgy hogy nagyon élethű. egyébként a számítógép erősségétől is függhet, hogy mennyire valósághű az irányítás. A régi gépemen magas grafikával, egy kicsit sem szaggatva futott a játék, kormánnyal irányítva mégsem tudtam menni vele mert, kicsit késett az irányítás, vagy rángatta az autót. Szóval a gépen is múlhat !

[link]

2013. ápr. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyjából sikerült megoldanom, de sajna csak úgy, ha a sebességfüggő érzékenységek 80% környékére állítottam, valamint a irányítás segédet feljebb állítottam. Ennek ellenére viszont elégedett vagyok, mert kellemes az irányítása, így is kell vele küzdeni, de legalább ha hibázok, az már tényleg az én hibám.
2013. ápr. 30. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!