Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan NETbookot szeretnék,...

Olyan NETbookot szeretnék, elérhető áron amiben i3as proci,4 giga ram és egy alaplapi viddeo kártya van! Nos én gugliban rákerestem, csak érintőset találtam. Esetleg tudnátok linket küldeni? Op rendszer nem számít!

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Netbook idei évtől megszűnt, amúgy azokban csak amd és intel alacsony fogyasztású procik voltak. Pl:Intel atom.

Idei évtől az érintőképernyős táblák vannak helyettük.

Vagy macbook air, de az kicsit borsos.

2013. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Netbook idei évtől megszűnt"

Mintha ez egy cég volna. :) Egy fogalom/gyűjtőnév nem szűnik meg, és ez a "platform" sem szűnt meg. Az más kérdés, hogy zuhan a kereslet rá, mert most már a simogatós tableteknek van hype-ja.


Bőven kapható még netbook. És létezik i3-as is, és 4GB RAM-os is (igaz azt már notebooknak írják, de kis kijelzős ugyanúgy). Tessék mazsolázni:

[link]


Persze tényleg érdemes végiggondolni, hogy megéri-e. Ahogy látom az i3-as netbook-ok 130K körül vannak, annyiért nagy kijelzős masina is kapható - persze az igényeket te tudod.

2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!