Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Arról lenne szó, hogy kb max...

Arról lenne szó, hogy kb max 100k-ból szeretnék 1 "gamer pc"-t összevágni, csak annyira nem vagyok otthon a statisztikákban stb stb. csak torony kell! összeszereléssel együtt?

Figyelt kérdés
itt hozzá tenném van 1 VGA kártyám, msi geforce 630 1gb 128 bites de ha 100k-ból még az is belefér, h 1 jobb kártya jönne ki akkor ezt eladnám nem kérdés!?

2014. jan. 19. 14:36
 1/4 Grim13 ***** válasza:
szerintem felejtsd el amit szeretnél ez egy nagyon jó asztali pc lehetne de gamer sose... (csak nagyon komoly megalkuvásokkal)
2014. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ASRock 970 Extreme3 Alaplap - 20e

AMD, FX-Series X6 6300 Processor BOX, soc. AM3+ -27e

2x4gb ddr3 ram - 20e

Toshiba 1TB 32MB 7200rpm SATA3 HDD - 14e

egy normális gépház - 6-7e

FSP Hexa 500W tápegység - 14e


Összesen: 102.000ft

Kicsit túlléptem de ha kevesebb cigit szívsz el (feltételezve hogy dohányzol) akkor nem probléma :)


Nekem ilyen a gépem és tökéletes. Annyi hogy eredetileg volt hozzá egy AMD radeon HD7770 kártyám.

2014. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó kommentelönek bár én mindig is intel párti voltam nem tudom ,hogy az amd miben jobb vagy rosszabb :D


Ui: Grim en nem teljesen arra gondoltam ,h full fullon mennyenek a játékok :)csak ,h elég jól :)azért is írtam így ,h "Gamer pc" azért köszi

2014. jan. 19. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
az intel akkor jó ha pénzes gyerek vagy. Ergo nem 100.000ft-ból akarsz pc-t építeni. Az intel mindigis jobb lesz hosszútávon viszont az AMD a legjobb ár/érték kategóriát képviseli.
2014. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!