Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel vagy AMD proci? Tapaszta...

Intel vagy AMD proci? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
AMD A4-5000 négymagos 1,5GHz proci jobb mint az intel core i3 2,4? Meg úgy általában mit javasoltok? Megbízhatóság ilyenek?

2014. febr. 28. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Intel párti vagyok, de amúgy az AMD-k is nagyon jó processzorok, csak nekem mániám, hogy inkább félreteszek még pár hónapig és veszek egy Intel-t, mert jobban megbízok bennük. Az általad említett két CPU közül, nem tudom megmondani melyik a jobb, mert az i3-asnak nem mondtad meg a pontos típusát, már 3. vagy talán 4. generációnál tartanak az i3-ak. De általánosságban el lehet mondani, hogy a haswell alapokra építkező i3-asok, pl.:i3-4130 jobb, mint a 4 magos A4-5000-es, mivel az az AMD önmagában is elég gyér teljesítményt tud nyújtani!
2014. febr. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Építettem jó pár gépet 20 év alatt, régen Intelt, utolsó 10 évben csak AMD-t, most is van itt ha jól számolom 8 darab, de tönkrement processzort talán egyszer láttam. Alaplap inkább tönkremegy. Ugyanannyi pénzért általában jobb AMD-t kapsz mint Intelt, de a mai típusok jobban melegszenek.
2014. febr. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Intelből szinte csak az i7 az az ami megéri ár/érték arányban. Vagy egy ütős i7 vagy egy AMD.
2014. febr. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
"Intelből szinte csak az i7 az az ami megéri" , cáfolnám ! Az i3 as processzorok is nagyon erősek, ha megfelelő hardvereket raksz melléjük ! Egy jobb I5 -ös pedig akár az AMD FX 8350 szintjét is elérheti, de szerintem egy erős I3 as is ! Én I7 et csak munkára vennék, játékra I5 bőven elég, de persze ahány ember annyiféle vélemény.
2014. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!