Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez milyen gép,...

Szerintetek ez milyen gép, szerintem a proci kicsit kicsi win8.1 és felette lévők felmennének simán futnának szükséges pl. irodai szoftverek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 14. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Idegbajjal körítve 1-2 ablakos netezésre,meg szövegszerkesztésen kívül nagyjából semmire se jó.


Piszok gyenge a CPU,lassú a HDD,kevés a RAM

2014. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Már meg ne haragudj, de neked mire kell egy laptop? :D

Van akinek ilyen jól megy dolga hogy ez kevés... :D

Átlagot tekintve jó kis gép. Célnak megfelel.


Az átlagfelhasználónak

(Gondolom a kérdésből nem kell rá csak irodai szoftveres, PhotoShop és társai nem játékgépnek kell)

bőven elég, 2 ablakos nézegetésnél nem igen használ többet,


A HDD egy átlagfelhasználónak jó, A RAM a 8.1-et még tuti viszi, a CPU pedig lehet hogy csak 1.3-as, viszont 4 magos!

Kijelzője szerintem pont megfelelő ha magaddal vinnéd valamerre.

Ami kell az van benne szerintem.


Ez egy középkategóriás gép az átlagfelhasználóknak,

aki Gamer az ne ezt válassza, irodai cuccokra, kisebb kép és videószerkesztésre és hasonlóra tökéletes,

összességében jó választás.


Vitát erről nem kívánok nyitni senkivel, ez az én véleményem, így gondolom és ezt leírtam!

2014. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közel sem a legalja, ez stabilan középkategória...linkelnék én neked pár legalját majd megtudnád...de itt tilos reklámozni
2014. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!