Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség/kapcsolat a...

Mi a különbség/kapcsolat a BIOS-ban a kettő között?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS P5G-MX alaplapom, amire a legújabb bios a 0404-es. Ezt letöltöttem a honlapjukról, egy pendriveot a megfelelő módon előkészítettem, rátettem a ROM fájlt, meg az EXE fájlt. Bebootoltam a pendriveot bejött a dos ablak, beírtam az AMI bios frissítő parancsát, minden jól ment, az új 0404-es bios verziót írja ki a gép bekapcsoláskor. A kérdésem az lenne, hogy amikor nyomok egy del-t induláskor akkor bejönnek a bios beállítások és kék oldal alján található v02.58 mi a fene? Ez minek a verziója?

2014. nov. 4. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Biost frissítettél b*szod:D szerinted? a gyárinak nincs kiírva a verzió száma szóval minden ok.
2014. nov. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
Az az AMI BIOS verzió száma. Ez a gyártók testre szabják és optimizálják a saját hardverükhöz. És annak is adnak egy verzió számot, ez esetben ben a 040
2014. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!