Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mitől van? Tapasztaltál...

Ez mitől van? Tapasztaltál már ilyet? :D

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy gamer gépről vala szó.


Faint gyors a gépem, nincs vele gond! A rendszer villámgyors, mind a programok működése. Viszont, Jegyzettömbe írok épp, ugye se a vinyó nem dolgozott", se semmi egyéb, csend honolt. Aztán a tekerősávot tekergetem mikor furcsa hangra/zajra vala figyelmes, olyan mint ha a vincseszter dolgozna mikor tekergetem a jegyzettömben a tekerősávot! (Lehetséges?) :D Volt benne 3 mondat.. Aztán megnéztem a böngészőben ott is hallható! :) Ám de ne arra gondoljunk hogy tisztán s érhetően. Neem. Itt az egész szobában, lakásban, házban csendnek kell hogy legyen! A rendszernek sem szabad hogy dolgozzon. És ha közelhajolunk egy új csendes géphez talán, ismétlen talán hallhatóvá válik. Mintha dolgzona a vinyó ha tekergetem a sávot, de kb a légy kölykének a kölykének a sérűlt szárzümmögése hangossabb :D szóval értitek, de amint nem tekerem, vagy a böngészőben nem karikázok az egérrel, megszűnik! Kipróbáltam az asztalon és ott a tálca sávon semmi ultrafrekvencia, de ha végig szörfözök az ikonokon vagy az említett dolgokon akkor hallható a gépből ez a hang, talán akinek nem 100% os a füle az nem is hallhatja! Érdekes ezt eddig nem figyeltem meg.



#winchester #halk #egérmozgatás #alacsonyfrekvencia #méghalkabb
2015. febr. 3. 21:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ahogy mozgatom az egeret, úgy és addig van hang is :D ilyen áramszerű fémszerű. De nagyon kell koncentrállnom nekem is hogy halljam :DD
2015. febr. 3. 21:23
 2/20 A kérdező kommentje:
Na mospofzzá jóskagyerek?
2015. febr. 3. 21:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Valami szßr lesz. Nekem is volt ilyen, csak egész hangosan nyökögött. De az én gépemen már minden létező dolog elromlott.
2015. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez egy vadonatúj gép amin egy meze crysis 3 maxonfullon 85 fps.el elrohangál! Plusz a vincseszter olyan csendes ha dsolhozik mint a huzat! :) Én most nem ilyenekeről beszélek hogy szar meg fos, valószínű egy hulladék géped volt, azért volt hangos meg azért szarta szét magát! De ezt csak akkor hallod ha sem a gép nem dolgozik, sem az egész házban, lakásban,szobában, nincs semmi zaj. Plusz ha nagyon jó a hallásod, és ha mind ez meg van akkor is szinte hallhatatlan! Van mikor nem is hallom csak ha koncentrálok!! szóval ne keverjük a szezont afazonnal!
2015. febr. 3. 21:52
 5/20 anonim ***** válasza:
Ööö érdekes. Am nekem régi pentium 4 volt olyan, hogy a ház másik felében is hallottad a vinyót. Ha meg töredezettségmentesítés ment, akkor azt a szomszéd is hallotta XD Nekem kellemesen búg a mostani gépem, nameg ha lehúzok mindent, csak az SSD-t hagyom, akkor nagyon halk a gép.
2015. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, az tuti, szerintem az emberek 90% nem is hallaná ! Na mind1 nem is én lennék ha nem veszek észre ilyesmit! Van hogy mikor odahajolok és csak becsukott szemmel ha koncentrálok akkor hallom :D persze az egeret mozgatnom kell stb na mind ezt a kérdést is kár volt feltenni :DD
2015. febr. 3. 22:02
 7/20 anonim ***** válasza:

Dugd fel a csili-vili masinádat! Én csak hardver hibára utaltam te kis 10 éves zsebtigris. Ki a xart érdekel, hogy neked mi kattog a gépedben vízibolha? Nem volt rossz gépem, csak elromlott a vinyó, és azelőtt csinált ilyet. Nincs egy csúcs gépem, szerinted biztos szar, leírom neked:

Intel Core i5 2500K

6 Gb RAM

HD 7970 VGA

Biztosan azért adott hangot, mert olyan gyenge volt.


Neked tudod mi a bajod? Túl maximalista vagy és mindent észreveszel. A nyökögő vincseszter egyébként hibagyanús. És a gépem nem fosta szét magát. Ez nem ember, nem tud üríteni.

2015. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
egy nem vagyok kis gyerek 2- csipkebokorvessző 3- manapság a 8gb az elfogadható nem a 6 :D 4- nekem> fogmárfel te agyhalott hogy nem hangos a gépem NEM HALLANI NINCS HANGJA MINDEN SIMÁN MEGY MINDEN GYORS MINDEN JÓ NEM HANGOS NEM KÜZKÖDIK A VINYÚÓ STBSTB EZ LEHET NEM IS AZ SŐT BIZTOS ÁLLÍTOM HA ITT LENNE AZ A ZSÍROS FÜLED NEM IS HALLANÁD!!!! kár volt a kérdést is feltenni, most viszont eltávot kapsz mehetsz vissza a kérdéskondinátoruniverzuba te agyhalottdiktátor
2015. febr. 3. 22:13
 9/20 A kérdező kommentje:
meg azt írtad h minen létező dolog elromolott akkor az i5-t hogy végezted ki vagy a r7 260x r9 vagy mi az, ezeket hogy végezted ki? mi az hogy minde tönrement"?? huzz már ne itt kamuzz
2015. febr. 3. 22:15
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez a hang a tápegység miatt van. (Halál komolyan mondom.)

Emiatt nem muszáj cserélni, de ki lehetne próbálni egy másikkal.

És, ha szerencséd van, annak már nem lesz hangja olyankor.

2015. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!