Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mitől van? Tapasztaltál...

Ez mitől van? Tapasztaltál már ilyet? :D

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy gamer gépről vala szó.


Faint gyors a gépem, nincs vele gond! A rendszer villámgyors, mind a programok működése. Viszont, Jegyzettömbe írok épp, ugye se a vinyó nem dolgozott", se semmi egyéb, csend honolt. Aztán a tekerősávot tekergetem mikor furcsa hangra/zajra vala figyelmes, olyan mint ha a vincseszter dolgozna mikor tekergetem a jegyzettömben a tekerősávot! (Lehetséges?) :D Volt benne 3 mondat.. Aztán megnéztem a böngészőben ott is hallható! :) Ám de ne arra gondoljunk hogy tisztán s érhetően. Neem. Itt az egész szobában, lakásban, házban csendnek kell hogy legyen! A rendszernek sem szabad hogy dolgozzon. És ha közelhajolunk egy új csendes géphez talán, ismétlen talán hallhatóvá válik. Mintha dolgzona a vinyó ha tekergetem a sávot, de kb a légy kölykének a kölykének a sérűlt szárzümmögése hangossabb :D szóval értitek, de amint nem tekerem, vagy a böngészőben nem karikázok az egérrel, megszűnik! Kipróbáltam az asztalon és ott a tálca sávon semmi ultrafrekvencia, de ha végig szörfözök az ikonokon vagy az említett dolgokon akkor hallható a gépből ez a hang, talán akinek nem 100% os a füle az nem is hallhatja! Érdekes ezt eddig nem figyeltem meg.



#winchester #halk #egérmozgatás #alacsonyfrekvencia #méghalkabb
2015. febr. 3. 21:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az is vadiúj chieftec 500 as valami komolyan vadiúj
2015. febr. 3. 23:18
 12/20 A kérdező kommentje:
meg ezt hogyan cseréltessem ki ha valóban a táp? nem is hallanák sztem a problémát? :D Holnap majd mindent kíhúzok és vissza stb hátha megjavúl! érdekes egy hang..
2015. febr. 3. 23:21
 13/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Pontos típusa tápnak? Alaplapnak?

Monitor és alaplap is kiadhat ilyen hangot tápon kívül, ezért még egyiket se garizák...

2015. febr. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Fú látom jól felhúztad magad. :D

Egyébként ezért még nem fogják neked garanciáztatni. És képzeld el átlagon feletti hallásom van. Az orvos mondta. És én is hallottam pont ilyen hangot, amikor szektorhibás lett a merevlemez. Nem biztos, hogy van összefüggés, de nem lehetetlen. Én azért lefuttatnék a helyedben pár teszted. És lehet, hogy égő, de csak 6 giga memóriára volt pénzem. A HD 7970 nem volt egy olcsó kártya. És nyugodj meg, csak segíteni próbáltam. :)

2015. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Chieftec arena 500w ennyi nem egy nagy szám táp, de aztmonjdták megbízható 12 eze ft volt.. ma átmegyek haverhoz mondtam hogy kussoltasson el minden aztán meghallgatom nála is :D amúgy ha táp akkor miért ad ki ilyen érdekes árszaladgálós hangot ha az egeret mozgatom pl az ikonokon? mert ha egy üres területen vagy a tálcán motgatom akkot nem adja ahangot:D oda kell hajonlni és csak akkor hallható nagy halkan érdekes.. de ha nem gát , ha lehet vele gémelni meg használni akkor leszarom, szerintetek lehet?
2015. febr. 4. 11:30
 16/20 A kérdező kommentje:
áramszaladgálós
2015. febr. 4. 11:31
 17/20 A kérdező kommentje:
ugye én úgy használom a gépet hogy alapből be van dugva a füles a gépbe előre. Most kíhúztam és nem hallom a hangot, félre ne ércs nem abból jött a hang, de csak akkor volt hallható ha be volt előre dugva!?
2015. febr. 4. 11:37
 18/20 A kérdező kommentje:
vagy is még sem :D most is hallható csak olyan halk hogy van mikor nem hallom :D
2015. febr. 4. 11:39
 19/20 A kérdező kommentje:
meg ha odahajolok a géphez, nem hallani csak felülről félfüllel!
2015. febr. 4. 11:41
 20/20 A kérdező kommentje:
meg mintha az elosztófelöl jönne ma veszek egy elosztót is megnézzük okay köszi a válaszokat
2015. febr. 4. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!