Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon X4 860K gyári...

AMD Athlon X4 860K gyári hűtővel miért 85 fokos mikor játékban sem vagyok? Nem lett húzva.

Figyelt kérdés
nem, nem veszek jobb hűtőt mert más azt mondta így is jó neki a processzor

2015. jún. 10. 00:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

A 860k hűtőjével nincs baj, azon kívül hogy nagyon hangos tud lenni. Hűt olyan jól, mint egy intel stock cooler.


Ennyire rossz szellőzése nem lehet a gépednek sem. Vagy rosszul van pasztázva (esetleg egyáltalán nincs?), vagy rosszul van bepöccintve, esetleg rossz csatira van kötve a hűtő, pl egy szimpla venticsatira, nem a CPU hűtőjére. Akkor nyilván nem hűti a CPU-t, ha nem is tudja, hogy azt kéne neki.

2015. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
gyorsan megjegyzem hogy tegnap jött meg a pc (pcx) és összeszerelték nekem a boltban..
2015. jún. 10. 14:54
 13/34 A kérdező kommentje:
sector: fok! (speccy)
2015. jún. 10. 14:55
 14/34 anonim ***** válasza:

#11

Az lehet, hogy úgy hűt, mint egy intel hűtő, de azt ne felejtsd el, hogy az intelek sokkal kevésbé melegednek.

2015. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Nézd meg más programmal is, pl hwinfo64, aida.

A speccy az nekem is írt hülyeségeket.

Hát az úgy még érdekesebb, ha ök rakták össze.

Érdemes lenne megnézned, hogy a borda mennyire meleg, ha az általam javasolt programok is ilyen magas hőmérsékletet írnak

2015. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
47%

Elárulom neked, hogy az intelek még jobban melegednek, mert nem adják át a hőt...

Nem véletlen kupaktalanítják sokan az Intel procikat, ha tuningolni akarnak.

Máshogy egyszerűen nem tudják hűteni, hiába van rajta komoly hűtő.

2015. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

#15: ugyan azt írja másik program és a borda nem túl meleg. legalább is nem éget. én csak a hőt éreztem az ujjamon (bekapcsolva néztem meg természetesen).



esetleg az nem lehet a gond hogy a ház felül nem nagyon tud szellőzni? meg hátul is be-beszorul a levegő, úgy ahogy

2015. jún. 10. 15:16
 18/34 anonim ***** válasza:
Nekem a Speedfan szokott hülyeséget írni, nézz meg más programokat, és ahogy az előttem szóló írta, rakd rá a kezed a bordára. Ha az hideg/langyos, akkor újra kell rakni.
2015. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
a hűtőt rakjam újra?
2015. jún. 10. 15:18
 20/34 anonim ***** válasza:

A többi program is ilyen hőfokokat ír?

Ventilátor pörög rendesen? Emeli a fordulatot?

A cpu venti csatlakozóra van rádugva?

Szedd leba bordát, rakd fel újból, másik pasztával.

Takarítsd le a mostanit, és egy borsószemnyi pasztát rakj a processzor közepére.

2015. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!