Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon X4 860K gyári...

AMD Athlon X4 860K gyári hűtővel miért 85 fokos mikor játékban sem vagyok? Nem lett húzva.

Figyelt kérdés
nem, nem veszek jobb hűtőt mert más azt mondta így is jó neki a processzor

2015. jún. 10. 00:12
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
r9 270x, nem kéne gondnak lennie :D de mikor cs-be multiba belépek speedel az egész játék szó szerint mintha hackelnék. (fps meg ugrál minimumról maxra de mint állat)
2015. jún. 11. 14:45
 32/34 anonim ***** válasza:

Előfordulhat egyébként olyan is, hogy pl. a processzor fémkupakja nem egyenletes (pl púpos), és nem érintkezik rendesen a hűtővel. De ha csak langyosodik, akkor lehet hogy a szenzor a rossz. A CS-s dolog is elég érdekes.

Lehet, hogy gyári hibás az az alaplap, én visszaküldetném az egész konfigot, hogy nézzék meg.

2015. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz belenyúlni, sajnos nincs más választás: Küld vissza, hogy nézzék meg. Részletesen írd le a problémádat nekik.
2015. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
hogy nekem mindig ki kell fogni az ilyeneket... nem hogy letesztelték volna.. wáá. köszönöm a segítséget.
2015. jún. 11. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!