Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most készülök venni egy PC-t...

Most készülök venni egy PC-t és egyedül akarom összetenni, könnyű?

Figyelt kérdés
Már darabokban szedtem szét laptop-ot és tettem is össze, de most készülök egy PC-t venni és érdekelne hogy nekem menne-e ez egyedül? Mert nem akarok hogy szervizbe csinálják, mert tapasztalataim szerint ott kilopják a pót alkatrészeket, meg nem is tesznek rá cpu pasztát, pedig kifizettetik.
2015. nov. 8. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
te tudod.. bár laptopot szerintem bonyolultabb szétszedni-összerakni, uh ha az megy, megoldod.
2015. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ez* ment az is fog



*

[link]

2015. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már szedtél szét laptopot, akkor a PC gyerekjáték lesz. Processzor talán a legrizikósabb része az egésznek, de ha figyeled, hogy hol van a jelölés, nem csúsztatni akarod, hanem egyszerűen ráereszted a foglaltra, akkor még a lábak sem hajolhatnak el. Aztán - ha gyári hűtőt használsz - gyakorlatilag a többi alkatrész már csak pattintások sorozata. Alaplapot ráhelyezni a távtartókra meg nem egy misztikum.
2015. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már a 12 éves youtube "sztárok" is keni vágják...
2015. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy varázsa annak, ha te választod ki az összetevőket és te is rakod össze magadnak a gépet. Nem bonyolult dolog, legtöbbször adja magát mit hova kell dugni, de az internet is teli van segédletekkel. Ha bizonytalan vagy inkább hívj át egy havert, ma már minden embernek van egy kocka haverja. :)
2015. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!