Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra a gépem 3...

Krisztosz10 kérdése:

Miért indul újra a gépem 3 perc játék után?

Figyelt kérdés

Három napja kezdett el újra indulni , először csak 1 nap egyszer , majd 1 óra játék után végül 3 perc játék után újraindul.

Fél éves a számítógép eddig minden rendesen ment , van benne egy AMD RADEON HD 6800 amire először gyanakodtam mer 90 fok környékén volt mikor megtörtént az újraindítás úgyhogy kipucoltam az egész gépet hátha a letapadt por miatt indul úra , viszont ezután is újraindul pedig a videó kártya el sem éri a 65 Celsius fokot mégis újraindul. Ha ne aj isten eljutok magáig a játékig és látom az fps-emet az teljesen normális " GTA V , Shadow Of Mordor , Watch Dogs" mindegyikben a megszokott 30-40 körüli értéket kapok semmi szaggatás , de 3 vagy esetleg 10 perc utána újraindul a gép , és ha ilyenkor megmozgatom egy kicsit a videókártyát rötön megint.

Mi lehet a gond? van enne Intel Cor I 5 , 8 gb 2400-as ram , egy 700 wattos nem annyira jó márkás táp egység azt is vadonat újan vettem fé éve és idáig semmi baja nem volt.



#számítógép #energia #fps #gép #tápegység #áram #GTA 5 #Watch Dogs #Middle Earth Shadow of Mordor #Vidóekártya
2016. jún. 19. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Magától nem fog megjavulni, de 500ft ért vehetsz pasztát és újra kenheted. A youtube on van róla millió videó hogyan kell helyesen pasztázni. Az valószínű megoldja, de attól majd még tápot is illik cserélni egyszer.
2016. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időkbe kezelhetőbb a helyzet igaz kb az átlag 4-6 maximum 8 óra napi játékot a munka miatt lecsökkentettem 1-2 órára , és volt hogy napokig semmi baja nem volt , majd tesztelgettem időröl időre és mikor újraindult lekapcsolom a tápot és a bal oldali 4 gigás kingstone ramot kiveszem majd visszateszem és fél óra múlva elindítom a gépet nem mindig indul újra , van hogy 2 óra játék után sem , vagy van hogy 30 perc után .

Most a ramnak van ehhez köze vagy csak szimplán annak hogy hagytam pihenni a gépet ?

De holnap veszek pasztát és bepasztázom a videókáryát és a processzort is ha utána rossz veszek egy rendes tápot ha utána is végleg tanácstalan leszek, főleg hogy fél évig működött kifogástalanul úgy hogy eléggé megvolt hajtva , létezik hogy ennek az eredménye hogy mondjuk a ram "elhasználódott" ?f

2016. júl. 7. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!