Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a francért kapcsol ki mindig?

GZoli12576 kérdése:

Mi a francért kapcsol ki mindig?

Figyelt kérdés

A gépem sokszor csak úgy magától kikapcsol, de számomra érthetetlen, hogy miért. Megfigyeltem, hogy mikor szokta ezt csinálni, azt vettem észre, hogy kizárólag akkor, ha valami olyan játékkal játszok, amihez már úgymond "kell gép".. Ilyen pl. a GTA 5 és a BF 4. Korábban nem csinált ilyet, az utóbbi pár hétben csinálja. Mikor a FIFA 16 fut, akkor soha nem áll le, ahogy sem filmezés, képszerkesztés vagy netezés közben.

Mi lehet a baj?

Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2016. júl. 8. 18:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
9-es. MSI Afterburner-el is meg lehet nézni a procit csak be kell állítani :) Elég régen használtam már így pontosan nem tudom hol, de régen mikor játszogattam én is azzal méregettem a procit és a videókártyát.
2016. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

SpeedFan-al nem fogja megnézni, hogy mennyit volt a max hőmérséklet játék alatt.

Főleg, hogy az a progi olyan bugos....


Kérdező, megint terheld le a gépet, singleplayer BF4-el és amikor játszottál kb 15 percet egyhuzamban akkor nézd meg az értékeket amiket a grafikonoknál ír pirossal.


A CPU-t is mutatja, de az ha jól emlékszek legalul van.

Szóval ami neked kell az amit most is mutattál, a GPU temperature és a CPU temperature.

2016. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
Szerintem poroltatsd ki a géped, nem tudom, milyen gyakran szoktad, hogy mióta van meg a gép, barátomnak is ez volt, AC Unity 10 perc után lecsapta a gépet. Porolás után ment minden rendesen...
2016. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Hoppácska, úgy látszik, hogy legelőször túl hamar csináltam a screenshotot, mert most single közben mind a két érték, mármint a max. 75-öt mutatott.. gondolom ez sok, nem? Igaz, hogy csak 5-6 perc játék után, mert utána kikapcsolt.
2016. júl. 8. 21:11
 15/34 anonim ***** válasza:
CPU-nál igen sok, sőt FX hajlamos ilyen magasra menni, de annál kevésbé bírja, porolás/pasztázás ,szellőzés javítás vagy toronyhűtő beszerelés ajánlott FX CPU-hoz, 70 fok fölé nem szabadna engedni őket mert elkezdenek throttingolni, végső esetben ha így se hűl le a CPU akkor a BIOS-ban megadott értéknél a védelem miatt lekapcsolja a gépet.
2016. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Akkor szerezzek be hozzá egy hűtőt? Ha igen, milyen ajánlanál/ajánlanátok?
2016. júl. 8. 23:41
 17/34 anonim ***** válasza:

Ház?

Mennyit költenél rá?


Ájj, sztoj, stop.


Most mi van rajta?

Gyári?

2016. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Alap hűtő van a procin.

Ez a ház: Thermaltake Versa G2

2016. júl. 9. 00:00
 19/34 anonim ***** válasza:
Egy Cooler Master Hyper T4 minimum kellene rá.
2016. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
A házadban hány ventilátor van, s hol helyezkednek el? Lehet hogy eleve rossz a házhűtésed is. Nekem is ez a procim van, és gyári hűtővel tuning nélkül 61-62 fok a max még battlefield 4-ben is, csak nagy melegben megy 65 fok köré. Ha tudsz venni hűtőt az oké, de ha nem, ideiglenesen kapcsold ki az auto boost funkciót a biosban, mert az jó pár fokot emeli a hőmérsékletet játék közben. Vagy leveheted 99%-ra a proceszor kihasználtságot, ami ugyan picit rontja az fps-t, de ideiglenesen megteszi, amig sikerül megoldani a problémát.
2016. júl. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!