Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a francért kapcsol ki mindig?

GZoli12576 kérdése:

Mi a francért kapcsol ki mindig?

Figyelt kérdés

A gépem sokszor csak úgy magától kikapcsol, de számomra érthetetlen, hogy miért. Megfigyeltem, hogy mikor szokta ezt csinálni, azt vettem észre, hogy kizárólag akkor, ha valami olyan játékkal játszok, amihez már úgymond "kell gép".. Ilyen pl. a GTA 5 és a BF 4. Korábban nem csinált ilyet, az utóbbi pár hétben csinálja. Mikor a FIFA 16 fut, akkor soha nem áll le, ahogy sem filmezés, képszerkesztés vagy netezés közben.

Mi lehet a baj?

Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2016. júl. 8. 18:18
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. júl. 9. 17:38
 32/34 anonim ***** válasza:
A tápd keves legaláb mivel elég sokat fogyazt a géped egy 450w kel bele teni és minden pöpec lesz :D nekem is ez volt a baj
2016. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32 Tudsz olvasni?


Ott írja az elején, hogy CTG-550....

Ha pedig csak az összteljesítménnyel tudsz dobálózni akkor javaslom előbb tájékozódj még mielőtt javaslatokat tennél...

A CTG-550 egy R9 280-at nem tud már rendesen kiszolgálni, hiába elég a teljesítmény, tudod áramerősség meg a bubánatos jóisten tudsz mennyi mindent kell figyelembe venni, de egy 270X+FX6300-hoz elég.

Itt másban van a hiba.


Egyébiránt, mi a helyzet kérdező?

2016. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Nos, a porolással sikerrel jártam, igaz, nem lett tökéletes, de sokkal jobb, mint amilyen volt. Köszönöm a sok kommentet és segítséget, valamint azért, amiért sok értelmes választ kaptam! :)
2016. júl. 17. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!