Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyetemistának nem időigényes...

Egyetemistának nem időigényes diétát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon elégedetlen vagyok magammal, mert az utóbbi időben, mióta másik városban egyetemre járok, állandóan sz.r kajákat ettem, nincs időm semmire, ha meg lenne, már úgy le vagyok zsibbadva agyilag, hogy nincs kedvem elindulni valami edzőterembe este kilenckor.


Most elkezdtem, hogy este videóra tornázok, de a kajálásom még mindig elég rossz, ráadásul mióta kevesebbet eszem, nagyon kívánom az édességet és így elrontom az egészet.


Nagyon szeretnék nyárra lefogyni...


Tudtok valami olyan diétát ajánlani- lehetőleg napi lebontási pontossággal, ami nem igényel főzőcskét, meg nagy előkészületeket, hanem megoldható egy kajáldába beugorva a szünetben is?


Nagyon szomorú vagyok mert rosszul érzem magam a bőrömben így :(


2016. márc. 9. 21:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olyat, ami nem kalóriaszámlálás, hanem csak mondjuk annyit ír, hogy egy pohár joghurt, agy egy csirkemell stb
2016. márc. 9. 21:06
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyjából 30 kilót kéne sajnos leadnom összesen, de ha nyárig 5-8 sikerülne, az is óriási siker volna
2016. márc. 9. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:

És téged felvettek egyetemre?!


Vagy a kérdés kamu. Vagy te vagy buta.

( Én a két lehetőség kombinációjára fogadnék.)

2016. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért is?
2016. márc. 9. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetemhez általában egy minimális ponthatár kell. Amit elérhetsz tárgyi tudással, ami nem egyenlő azzal, hogy valaki tudja, hogyan is kell élni. Ehhez nem kell sok ész. Emellett általában ilyen anyátlanok a mostani egyetemisták.. még gyerekek.

Persze egyet kell értsek veled, a kérdező elég tapasztalatlan.. sőt már vicces, hogy mennyire bután adja elő magát. :D


Írtad, hogy csak beakarsz ugrani valami kajáldába, ergo van pénzed. Ebben az esetben hal/csirkemell/marha húst ajánlom. Persze nem rántva!

Körethez saláta, rizs.

Pék áru elhagyása maximálisan.

Sok víz.


Reggeli zabpehely, sovány sonka (csirkemell), túró, tojás, hasonlók. Kell fel hamrabb és megtudod csinálni.

Tízórai gyümölcs.

Ebéd: Amit fentebb írtam. De nagy városokban számos ilyen egészséges étterem van.

Vacsorára pedig mehetsz újra étterembe, vagy valami gyorsat csinálsz. Csirkemelles dolgok hamar kész vannak, alig van vele munka.

2016. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Hat hogy nem a tf re jar az is biztos
2016. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Komolyan nektek meg mi bajotok van? Szeretnék változtatni, kész vagyok tenni érte, ahelyett, hogy normálisan tanácsot adnátok, annyi telik tőletek, hogy beszólogassatok, mert változtatni szeretnék az életmódomon? Ez esik nektek jól, a másikat lehúzni?
2016. márc. 9. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha adnal penzt csak akkor tudnank lehuzni teged

Figyelj ez nem egy olyan eletforma amit keves idovel lehet csinalni bevasarlas heti min 1 ora

Csirke felvagasa kimerese fagyastas egy heti adagnal az jo 1-1.5 ora legalabb anyam ennyi idot biztos eltolt vele es azert van nemi rutinja veled szemben szerintem

Meg fozni a kajat kb heti 7 ora

Lemenni a terembe 3 ora + utazas nagyabol 4-5 orara jon ki

Ja es kajalni nekem napi 3 ora az egy heten 21 ora

Van neked 35 orad egy heten arra hogy tegyel a testedert?

2016. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. hozzászóló, akinek az anyja tolja a segge alá a dolgokat és a kaját is megrágja helyette: lehet, hogy izmod van, de agyaz az biztos nincs. Szerinted, aki heti 35 órát nem tud rászánni, az ne is foglalkozzon fogyókúrával, hanem akkor már úgyis veszett ügye van, hízzon el? Ez szerinted jó bíztatás azoknak, akik tenni szeretnének érte, de nincs a seggük alá tolva az anyuka által a kikészített kaja meg minden? El vagy tévedve nagyon...
2016. márc. 9. 23:07
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Miért is?"

Mert egy egyetemistától annyit elvár az ember, hogy ne itt tegyen fel bugyuta kérdést a témával kapcsolatban ( pláne ilyen elkényeztetett, nyafi stílusban!), hanem képes legyen önállóan összeszedni és megszűrni a szükséges információkat, és azok alapján saját döntést hozni.

2016. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!