Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlagos egyetemistának milyen...

Átlagos egyetemistának milyen laptopot ajánlanátok és mit gondoltok arról, amit kinéztem?

Figyelt kérdés

Tönkrement a gépem, és már nem garanciális. Nem vagyok gamer, illetve nem kell tervrajzokat sem csinálnom rajta (orvostanhallgató vagyok). Szóval gyakorlatilag tárgy/vizsgafelvételre kell, internetezésre, max néha megnézek egy-egy filmet HD-ben.

Ezt néztem ki:

[link]



2016. júl. 19. 13:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
És ez? [link]
2016. júl. 19. 17:47
 22/25 anonim ***** válasza:

Az a fehér amit belinkeltem miért nem jó?


17-es képernyő, jó kis felbontással. Nvidia vga, Intel Cpu, 1 TB Hdd, windows 10. És Asus.


Én azt venném.

2016. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az Intel® Pentium® N3700 processzor milyen egy Intel Core i3-hoz képest.. Illetve hallottam olyat, hogy nem valami jó az Asus X-szériája.
2016. júl. 20. 09:33
 24/25 anonim ***** válasza:

Mielőtt annyira reklámozná mindenki az Asust én pont ráfutottam egy hibás típusra. Két éves korában eltört mind a két zsanérja (nem egyedi eset az ismeretségi körben). Rá egy évre a dvd író ment benne tönkre, rá egy hónapra a merevlemeze. Nagyimnak Acer gépe van, 5 éves, i3-as, hibátlanul teszi a dolgát.

Én az általad linkelt Acer gépet venném, már csak az újabb generációs i3 miatt (ráadásul az órajele is nagyobb kicsivel) .

2016. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24: ASUS -t rég vettem, akkor én is ebbe a zsanér problémába futottam be.

Elég macerás volt garanciáztatni, mert nem akarták elhinni, hogy a zsanér miatt csapódott hátra és repedt meg a kijelző, nem azért mert pl. "ráültek"...

Végül szervíz után, 1 hónappal amit észleltem hogy lazult, vissza küldtem egyből, majd még 2× eljátszottuk ezt, mikor inkább cserélték egy másik márkára. (dell)

Az nagyon jó birta, bár a thosiba olvasója hamar megadta magát (~1 év), de mivel már akkor se használtam, max telepítsél, így nem foglalkoztam vele.

Mai napig meg van és működik, bár már 8 éves, elavult...

2016. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!