Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy kissé régebbi számítóg...

Van egy kissé régebbi számítógépem, hogyan tudnám kicsit felturbózni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy nem mostani számítógépem és felszeretném turbózni jobb hardverekkel hogy legalább tudjon rajta futni a CS:GO.Azért nem veszek új számítógépet mivel jelenleg még nincs keretem rá csak 20-ezer forintom és ebből a pénzből szeretnék vásárolni.


Íme a mostani config:

Alaplap:GIGABYTE GA M68M-S2P

1 GB Ram(DDR2- 800 MHZ)

Processzor:AMD Sempron 140, 2.7 Ghz, 1 mag.

Videókártya:Nvidia Geforce 7025/NVIDIA nforce 630a


Tudom nagyon gáz, de nem nagyon foglalkoztam ezzel mivel nem volt rá keret, de most szert tudtam tenni 20-ezer forintra, szóval mit kéne cseréljek benne, hogy legalább eltudjon rajta menni a csgo?



2017. júl. 21. 01:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ingyen csak néhány nagy webáruház szállít új alkatrészeket. Ehhez az alaplaphoz neked használtakban kell gondolkoznod. Így csak a hardverapró, a jófogás és a vatera marad. Ezeken az oldalakon a szállítás díját kőkeményen behajtják rajtad. Ezt bele kell kalkulálnod az árba. Esetleg rendelhetsz az ebay-ról free shippinges árut, de az több hét mire megjön és megvan a veszélye, hogy itthon ráteszik az áfát meg a vámot és máris sokkal rosszabbul jártál, mintha itthon kifizeted a postaköltséget.

Fejleszteni pedig ahogy írod a processzort (talán egy kétmagos phenomot amit támogat az alaplapod), az ajánlott 4 gb ramot. Videókártya viszont már nem biztos, hogy ebbe az összegbe belefér.

2017. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ.Lehet az lesz hogy elkezdek építeni egy számítógépet.Valaki segíteni ebben összeállítani egy jó kis configot? Persze, lehetőleg olcsón. Játékra használnám mint már említettem meg videó vágásokra.
2017. júl. 21. 08:13
 13/17 szántóvető ***** válasza:
videovágásokra!és nyilván olcsó legyen.sosem gondoltam hogy ilyet fogok írni de..20 körül van használtan 8 magos fx 8320,én ilyenben gondolkodnék.
2017. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Meg kell várni a Ryzen 3 megjelenését, addig felesleges is olcsó PC-ben gondolkodni.
2017. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nekem 2GB rammal, egy 2magos amd athlon x2 5000+ al és egy nvidia gt730al 50fps el megy a csgo. Nem túl drága az egész
2017. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ezen menjen a CSGO Minimum rá kell szánni 30-40ezer forintot szerintem hacsak nen 800x600as felbontáson alacsony grafikán szeretnél játszani
2017. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha már alaplapot meg mindent akarsz venni akkor ennyi erővel egy új gépet is vehetsz
2017. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!