Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a fiamnak, hogy nincs semmi baja a gépének?

Figyelt kérdés

A napokban vettem neki egy újszerű videokártyát használtan ismerősömtől Sapphire RX 470. Teljesen jól működik , egyedül a fiam a HDMI porton talált egy kis karcolást ami csak nagyon közelről látható , gondolom az ismerősöm egyszer nem tudta egyből rádugni a hdmi kábelt azért karclódhatott meg a portba az a kis műanyag felület. És most ezen van kiakadva , hogy neki nem kell pedig teszteltem a szeme láttára másik két gépben és nincs baja , de nem tudom mivel meggyőzni annyira meg nem vagyok otthon ebben.


Valami tanács esetleg ?


37/F


2018. márc. 21. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

csak kifogást keres

ha vettél volna neki egy gtx 1080-at nem lenne gondja vele

2018. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Barika11 ***** válasza:
Tipp! Mondd meg neki amint lesz egy kis pénz és ő teljesít az iskolában kicserélitek erősebbre. Mondjuk Rx 480ra
2018. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, ha nem kell a fiadnak, akkor nem kapja meg, aztán lehet szájalni miért nem megy a játék.


Max elrakod egy dobozba pár hétre, ha mégis kéne, ha meg nem, akkor ennyi, eladod másnak használtan.

Megszokta a jólétet, tipikus fogyasztói társadalom tagja, csak ami új, meg fóliázott, az a jó.

2018. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki adja el és vegyen rajta másikat, ennyi volt a támogatás összege, rakjon hozzá önerőt:)
2018. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyámék egy 286-os vettek meg anno 22 ezer forintért (okés ez most olyan 60 ezer lenne), aztán magamnak vettem a gépeimet nyári munkából illetve születés-/névnap +karácsonyi ajándék pénzek összegyűjtögetésével. Szóval talán kissé el van kényeztetve a fiad. Ráadásul ő a gémer és nem tud magának beszerezni egy videókártyát, amit ő rak be? Neked max a keretösszeget kellene akkor meghatároznod és kifizetned, ha úgy gondolod, hogy új had fejlessze a gépét a gyerek, mert már régi a masina. Úgy gondolom, hogy kissé elnéző vagy a gyerekeddel szemben és eléggé elpofátlanodott. Részemről elraknám a videókártyát és max. akkor adnám vissza, kifizeti az árát nekem (okés adnék neki zsebpénzt, de abból kellene összegyűjtögetnie a rávalót).
2018. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5, ja ezért írtam hogy akkor adja el a gyerek a kártyát amennyiért tudja és vegyen olyat,amilyet akar az árán + hozzárakott saját pénzén,ha akar.

Mert ha a a szülő adja el,akkor meg még az lesz,hogy ő jobb áron el tudta volna adni.

Szóval ez van fiam kaptál cuccot, ha eladod lesz pénzed és abból vehetsz valamit.

2018. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak nekem jutott valami hasonló az eszembe? :D

[link]

2018. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pofon egyszeru. Nem kell? Akkor nem kapja meg. Majd ha megunja a hisztit vehet jobbat a sajat penzebol.
2018. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már elég megmutatni ezt a kérdést a valászokkal:)
2018. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!