Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szuper csendes laptop?

Szuper csendes laptop?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen fanless kell csak nagyon nagyon nagyon halk legyen, hogyha 40 cm-re van a fejemtől sem halljak SEMMI zúgást este néma csendben sem.


Kb i3 - i5 proci, 15.6 esetleg 17", semmi extra igény nincs csak netezés, alap programozás stb...


Ja, és nem félmilliós kategória lehetőleg.


Tnx


2018. máj. 30. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van, passzív hűtésű, tehát ventilátor nincs benne. ssd van hdd helyett, vagyis a wincseszterében sincs semmi mozgó forgó alkatrész.
2018. máj. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
2018. máj. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
csak wifivel lehet internetezni, és a tároló kapacitása 32 gb, amiből kb a felét a win10 elfoglal. eredeti előre telepített win 10 op. rendszerrel értékesítik. passzív hűtése miatt nem ajánlatos nagyobb megterhelésű programok, játékok futtatására.
2018. máj. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyet NEM fogsz találni, ugyanis ezek a laptopok nem véletlenül hangosak. Például míg egy i5-8250U fogyasztása (ha jól tudom) 15 watt, egy Atom-é viszont csak 5 watt körül alakul, aminek még egy kis passzív hűtő is elég. Jó hír, hogy az új laptopos Pentium Silver széria ezt az alacsony fogyasztású Atom vonalat kíván továbbvinni és elég erőt is tud nyújtani netezéshez és programozáshoz.
2018. máj. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kompromisszumot kell kötnöd. Vagy erős, vagy csendes.
2018. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak hátha vki utána olvasott vagy van tapasztalata stb


Vettem egy vadiúj Lenovot eléggé idegesítően vonyít :(


Hátha pl a DELL jobb vagy ilyesmi, egy kis halk suhogás még elmegy de ez idegesítő :((

2018. máj. 30. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Zaj szempontjából a neked megfelelő csendes gépek a business/ultrabook kategóriában találhatók (igen, ott az 500.000+ árfekvésben). A többi az hangos.
2018. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem Macbook Airem van .... most szó szerint semmit sem hallok. Vannak hűtőventillátorai, de nem kapcsolodnak be csak ha nagyon le van terhelve a gép, amit ritkán van.


Plusz a billintyűzete nagyon halk.

2018. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!