Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez probléma lehet hosszútávon?...

Mattja kérdése:

Ez probléma lehet hosszútávon? I5-8600

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék összerakni a hamarosan egy asztali gépet és egy olyan kérdéssel fordulnék felétek, hogy processzornak egy i5 8600 at néztem ki egy gtx 1070ti és 16gb ram mellé. Viszont sok benchmarkot néztem főleg bf1 és a nagyobb játékok iránt érdeklődve és azon akadt meg a szemem hogy a cpu használat főleg bf1nél ilyen 85-100 között mozog folyamatosan( https://www.youtube.com/watch?v=iDSY0bxr7jo). Azt szeretném kérdezni hogy ez valami problémát felvethet e ha például egy processzor játék alatt folyamatosan 100%-os cpu használatot produkál hosszútávon(pl: 6-7óra folyamatos játszás mellett). Válaszokat előre is köszönöm!

2018. szept. 2. 13:27
 1/1 MGéza ***** válasza:
Szerintem nem igazán, ennyit terhelés megfelelő hűtés mellett a cpu-nak bírnia kell. Ettől nagyobb asztaliba csak Ryzen R7-be tudsz beruházni jelen pillanatban, ha a kicsit alacsonyabb fps szám nem zavar, akkor inkább azt vedd.
2018. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!