Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 HDD-ről SSD-re?

Windows 10 HDD-ről SSD-re?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom..Vettem a héten egy SSD-t, eddig egy terrás HDD-t használtam 200 - 800 GB-os partíciókra szétosztva, elvittem informatikushoz hogy tegye be az SSD-t, de leginkább azért vittem hozzá hogy átrakja a 200 GB-os részről az operációs rendszert az SSD-re, viszont csak annyit csinált hogy az SSD-re feltelepítette a win 10-et és a HDD-n maradt minden a régi :D Szóval inkább magam oldanám meg a dolgot, jó lenne ha egy az egyben át tudnám tenni a felhasználókat, most úgy használom mint régen, a BIOS-ban beállítottam hogy a HDD-ről bootoljon.

2018. szept. 21. 16:09
 1/4 Derwer ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen program van

Ha Samsung SSD, akkor használd a hozzá kapott szoftvert.

Egyéb esetben a CloneZilla ingyenes de nem szép a GUIja.

De amúgy tényleg Google, van több ami Windows alól Megcsinálja.

2018. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor az informatikusod nem ismeri a klónozást (rossz helyre vitted) mer csak avval lehet átmásolni.

Én pl. Marcium Reflect-et szoktam használni de sok SSD szoftveréban is van klónozási lehetőség.

2018. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Macrium Reflect használata:


[link]

2018. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Remélem ez a kérdés másoknak is nagy segítség lesz! Figyeljetek arra hogy a klónozandó partíció ne legyen nagyobb mint az SSD, még 1GB-al se. :)
2018. szept. 29. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!