Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okozhatja ez a dolog a pc...

Okozhatja ez a dolog a pc állandó újraindulását?

Figyelt kérdés
Saját építésű gép építésébe kezdtem, amit össze is raktam. Bekapcsolás után a gép 5 másodperc múlva leállt, majd újraindult és ezt játszotta végig. Volt egy 4 pines csatlakozó, aminek a helyét nem találtam az alaplapon, mint utólag kiderült, a processzor tápkábele lehetett. Én idő közben a tápra gyanakodva visszaküldtem a tápot a gyártónak, mert azt hittem az a hibás. A kérdésem az, hogy okozhatta e a tápkábel bedugásának hiánya a folyamatos újraindulást?
2018. okt. 24. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
simán
2018. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sot, biztosan az okozta.


Azt mondjuk nem teljesen ertem, hogy miert nem lehetett elolvasni az alaplap leirasat, 100% hogy benne volt mit hova kell kotni.

2018. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég ergya leírás volt hozzá, gyakorlatilag semmilyen hasznos infót nem tartalmazott. Egyébként leginkább az zavart össze, hogy az alaplapon egy 8 pines csati volt a procihoz, én meg rohadtul nem néztem, hogy az 2X4es csati volt, nem 1x8as.
2018. okt. 24. 19:54
 4/4 MGéza ***** válasza:
Akkor az okozta. 8 pin cpu alatt 4+4 pint kell érteni. Nem összekeverendő a vga 6+2 pines osztású kábelével, de rá is szokták írni hogy micsoda.
2018. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!